Tadas Kazakevičius

Tadas Kazakevičius (g. Šiauliuose, 1984 m.) yra Lietuvoje gyvenantis ir kuriantis dokumentinės fotografijos atstovas, savo kūryboje dažnai susikoncentravęs į humanistinę jos kryptį ir žmogaus gyvenimo istorijas.

Jo fotografiniai ciklai "Tai, ko nebebus" (2014 - 2018) ir "Tarp Dviejų Krantų" (2018 – 2020) buvo pripažinti prestižiniuose World Press Photo, Leica Oskar Barnack, LensCulture Exposure apdovanojimuose. Autoriaus darbai pristatyti The British Journal of Photography žurnale, taip pat darbai eksponuoti tarptautiškai pripažintuose Jimei x Arles 2020 (Kinija), Xposure (JAE), Photaumnales (Prancūzija), Nuit de la Photo (Šveicarija) fotografijos festivaliuose. 2021 metais autoriaus ciklas “Tai, ko nebebus” autorinės parodos formatu pristatytas Lietuvos Nacionaliniame muziejuje, o ciklui dedikuotas fotografinis albumas išleistas dar 2021 pradžioje. 2021 metų gruodžio mėnesį autoriaus fotografinė serija „Pernykštis sniegas“ pristatyta Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Prospekto galerijoje“ autorinės parodos formatu. Ši serija analizuoja Sibiro tremties temą. Autorius yra J. Dovydėno stipendijos laureatas, taip pat yra jau nekart įvertintas auksinio kadro apdovanojimu Lietuvos spaudos fotografijos konkurse, jam skirta ne viena LKT asmeninė stipendija.

Autoriaus darbai buvo eksponuoti tokiose šalyse kaip Vokietija, Prancūzija, Kinija, JAV, Jungtinė Karalystė, Lenkija, Slovakija, Šveicarija, Liuksemburgas, Ispanija, Pietų Korėja, Taivanas, Rumunija, Izraelis, o fotografijos spausdintos tarpautiniuose leidiniuose TIME, The Guardian, Financial Times, The New Yorker, The Sunday Times, Monocle, Le Monde.

00370 5 2611665
Gedimino pr. 43, LT-01109 Vilnius
Sprendimas: Cloudlab.lt