VDA doktorantūros programos kandidatų kuruota paroda „Būsimoji Atranka“

2024 06 20
ᴳiₘsᵗaₙt/Sₜaᵗaₙt/Aᵢdᶦnₜ/ˢtₒvᶦnₜ ant suvokimo ar egzistencinės krizės skardžio, parodoje Būsimoji Atranka pristatomi menininkų pagrindiniai ir šalutiniai darbai bei veiklos. Dalyvauja: Miki Ambrózy, Šalnė Balčiūnaitė, Delta and Delfina, Kipras Dubauskas, Sophie Durand, Mattias Hellberg, Indrė Liškauskaitė, Ingrid Helena Pajo, Adomas Žudys & ypatingas svečias Povilas Marozas.
 
Multimedijos paroda, kuruota dabartinių Vilniaus dailės akademijos doktorantūros programos kandidatų, kurioje dalyvauja Akademijos studentai, vizituojantys menininkai iš SODAI 2123 ir Verpėjų rezidencijų. Patys darbai nėra nuorodos į baigiamuosius darbus, bet turintys faktūras ir pasiūlymus kaip meniniai tyrimai vystysis toliau, o Būsimosios Atrankos instaliacija įtraukia į paralelinį pasaulį, pilną galimybių ir spekuliacijų.
 
care of .... nauja ir spontaniška judanti platforma, skirta įveiklinti meninės praktikos manifestacijas. Iniciatyvinė komanda nori nuoširdžiai padėkoti Lietuvos fotomenininkų sąjungai už pagalbą ruošiant parodą.
 
Vilniaus fotografijos galerija (rūsys), Stiklių g. 4
 
00370 5 2611665
Gedimino pr. 43, LT-01109 Vilnius
Sprendimas: Cloudlab.lt