Skrendu viena. Įspūdžiai iš konferencijos „Pirmyn: moterys fotografijoje“

2017 11 17 / Agnė Narušytė, „7 meno dienos”
Agnė Narušytė, „7 meno dienos”

Konferencijos tema „moterys fotografijoje“ rengėjai pasmerkti dvigubai teisintis. Vieniems oponentams atrodys, kad nėra reikalo išskirti moteris, nes abiejų lyčių galimybės reikštis vienodos, menininkės turi tas pačias sąlygas kurti kaip menininkai ir t.t. Kiti sakys, kad nebeverta kalbėti apie fotografiją, kad grynų medijų laikas baigėsi, o socialinius tinklus užplūdę vaizdai ją nudėvėjo.

 

Straipsnį skaitykite: https://www.7md.lt/fotografija/2017-11-17/Skrendu-viena

 
00370 5 2611665
Gedimino pr. 43, LT-01109 Vilnius
Sprendimas: Cloudlab.lt