Fotografas Stasys Povilaitis: Esu snobas ir to nesigėdinu
2017 12 11 / Danutė Šepetytė, „Vakarų ekspresas“
Stasys Povilaitis, fotografas, turėčiau sakyti - fotomenininkas, bet bijau, kad jam taip nepatiks (nors beveik visi šios genties atstovai neprieštarautų šitaip pašaukti), nesiimtų nei jūsų, kuklus skaitytojau, nei manęs, kuklios žurnalistės, fotografuoti: nepykite, sakytų, va kai gausite Nacionalinę premiją arba jei imsiu jus garbinti, tada prašom. Ir ne tik dėl to, kad gailėtų brangios fotojuostos, ne, sako: „Esu snobas ir to nesigėdinu.“
Straipsnį skaitykite: http://www.ve.lt/naujienos/kultura/kultura/fotografas-stasys-povilaitis-esu-snobas-ir-to-nesigedinu/