Skelbiami 2024 m. parodos-konkurso „Restart“ finalininkai

2024 05 14

Po ilgų svarstymų, derybų ir aptarimų Lietuvos fotomenininkų sąjungoje skelbiame 2024 m. RESTART parodos-konkurso finalistus:

 

Julia Wimmerlin (Ukraina / Šveicarija), Viktoriia Sorochuk (Ukraina / Lenkija), Anya Tsaruk (Ukraina / Vokietija), Paula Punkstina (Latvija / Olandija), Alice Jankovic (Italija), Emma Godfrey Pigott (JK / Šveicarija), Amin Yousefi (Iranas / JK), Gökhan Tanrıöver (Ispanija), Ieva Maslinskaitė (Lietuva / Olandija), Gediminas Kuncaitis (Lietuva), Ilona Baniuševič (Lietuva)

 

Sveikiname autorius ir tikimės susitikti Prospekto galerijoje ar virtualiai parodos atidarymo metu 2024 m. rugpjūčio 21 d. Tikimės atidaryme pristatyti ir parodos katalogą.

 

Taip pat dėkojame gerbiamai komisijai – Aurelijai Maknytei, Arturui Valiaugai, Vilmai Samulionytei ir Gyčiui Skudžinskui - už atsidavimą ir kantrybę vertinant visų atsiuntusiųjų darbus.

 

Konkurse dalyvavo 143 autoriai su 2161 darbais iš 26 šalių.

 

Paroda „Restart“ yra konkurso „Debiutas“ tęsinys. Išplėtus anksčiau LFS organizuoto konkurso sąlygas ir geografiją buvo keičiamas ir parodos pavadinimas, leidžiantis laisviau interpretuoti debiutavimo sąvoką. Šiuo atveju, fotografui sudaroma galimybė debiutuoti ir antrą kartą, debiutuoti su naujais darbais ar serijomis, debiutuoti naujoje parodinėje erdvėje ar debiutuoti tarptautiniame kontekste. Lietuvos fotomenininkų sąjunga organizuodama šį konkursą paprastai tikisi pamatyti jaunus fotografus, pradedančius karjerą, keičiančius darbo strategijas, permąstančius kūrybos metodus.  

 

Fotografijų paroda-konkursas „Debiutas“ pirmą kartą buvo surengtas 1976 metais.

 
00370 5 2611665
Gedimino pr. 43, LT-01109 Vilnius
Sprendimas: Cloudlab.lt