Kultūros asamblėja kviečia į mitingą „Kokios valstybės mes norime?"
Kultūros asamblėjos iniciatyvinė grupė kviečia į mitingą „Kokios valstybės mes norime?".
Šis mitingas – tai finalinis Kultūros asamblėjos protesto mėnesio „Mes esame kultūra" renginys. Mitingas vyks šį penktadienį, lapkričio 21 d., 12–16 val. Vilniuje.
KODĖL KVIEČIAME Į MITINGĄ NET IR BEVEIK PASIEKUS KULTŪROS ASAMBLĖJOS REIKALAVIMĄ?
Kultūros bendruomenės spaudžiami socialdemokratai susigrąžino Kultūros ministeriją į savo rankas. Tai – plačios kultūros bendruomenės ir ją palaikančios visuomenės susitelkimo rezultatas.
Griežta pilietinė pozicija daro pokytį, tačiau du protesto mėnesiai parodė, kad:
Tokioje politinėje situacijoje, kurioje atsidūrėme, pilietinė visuomenė gali ir turi prisiimti atsakomybę ne tik už kultūros lauko, bet ir už valstybės ateitį.
MITINGE KVIEČIAME DALYVAUTI:
-- kultūros bendruomenę iš visos Lietuvos;
-- kultūros bendruomenei paramą išreiškiančius sektorius ir organizacijas, kurias mitinge raginame dalyvauti su savo bendruomenės atributika, apranga ar kitais ženklais;
-- plačiąją visuomenę ir kiekvieną, neabejingą Lietuvos dabarčiai bei ateičiai.
PLANUOJAMA MITINGO EIGA lapkričio 21 d.:
11.00 val. pasiruošimas eisenai, renkantis prie Vilniaus arkikatedros bazilikos;
12.00 val. eisena nuo Arkikatedros iki Nepriklausomybės aikštės (Gedimino pr. 53) su protesto manifestacija praeinant LR Vyriausybės rūmus (Gedimino pr. 11);
13.00 val. mitingas prie LR Seimo rūmų;
Nuo 16.00 val. kultūrinių renginių ciklas Vilniuje.
Dalyvajančius mitinge raginame naudoti protesto ženklus.
Reikšdami savo pilietinę poziciją, laikykimės įstatymų, nesivelkime į provokacijas ir išlikime vieningi. Būkime dalimi tokios valstybės, kokios mes norime.