Madride pristatyta VDU profesoriaus Romualdo Požerskio kūryba

2024 04 30

Balandžio 24 d. Madride veikiančiame knygyne „La Fabulosa“ įvyko susitikimas su VDU Menų fakulteto Šiuolaikinių menų katedros dėstytojais profesoriumi Romualdu Požerskiu ir docentu dr. Tomu Pabedinsku. Kūrybinio vakaro metu R. Požerskis Ispanijos sostinėje gyvenančiai lietuvių bendruomenei pasakojo apie svarbiausius savo fotografijų ciklus, kvietė susipažinti su fotografijų albumais bei atskleidė įdomių savo biografijos faktų, o T. Pabedinskas išsamiau pristatė kartu su R. Požerskiu įgyvendintus bendrus projektus.

 

R. Požerskio darbai įtraukti ir į Madride, bare „Savas“ šiuo metu eksponuojamą parodą „Savas Vilnius“. Parodoje, skirtoje Vilniaus 700 metų jubiliejui, galima pamatyti įvairių laikotarpių žymių Vilniaus fotografų nuotraukų: nuo tokių pirmųjų Vilnių įamžinusių fotografų kaip Juozapo Čechavičiaus, Filiberto Fleury ar žymiojo Jano Bulhako darbų iki aštuntojo dešimtmečio Vilniaus senamiestį parodančių R. Požerskio fotografijų bei spalvotų šių dienų Lietuvos sostinės atvaizdų.

 

Parodą ir kūrybinį vakarą organizavo: Lietuvos konsulatas Valensijoje, Lietuvių profesionalų klubas Madride (Club de Profesionales Lituanos en Madrid).

 

 

 
00370 5 2611665
Gedimino pr. 43, LT-01109 Vilnius
Sprendimas: Cloudlab.lt