Gediminas Kajėnas
www.8diena.lt
2017 03 13

„Einu ir mąstau, mąstydamas – matau, o matydamas – paveiksluoju“, – taip keliais žodžiais fotomenininkas Algimantas Kunčius (g. 1939) apibendrina jau daugiau nei penkis dešimtmečius brėžiamą savo kūrybos trajektoriją. Tai turbūt vienas labiausiai nenuspėjamų Lietuvos fotografų, meistriškai džiazuojančių ne tik skirtingomis fotografijų temomis bei žanrais, bet ir neišsemiamomis gyvenimo istorijomis.

Kristina Abromavičiūtė
Vakarinė Palanga
2017 02 14

Fotografas Vitalijus Janušonis yra tarsi Palangos miesto metraštininkas, nepasiduodantis madai įamžinti miestą išgražintą bei nugludintą, išsipuošusį vasariškais drabužiais. Fotografą žavi miestas toks, koks jis yra dabar: nepaveiktas žmonių šventinės nuotaikos, natūralus, neatsietas nuo Baltijos jūros, kur amžinai kovoja smėlis ir bangos, šilti orai keičia šaltus.

Ieva Liubšytė
Šiaulių naujienos
2017

„Laiptų galerijoje“ atidaryta šiauliečio menininko Alvydo Šalkausko fotografijų paroda „Naturamix“, veiksianti iki kovo 15 dienos. Tai – pirmoji personalinė A. Šalkausko fotografijų paroda „Laiptų galerijoje“. Šiaulietis jau vaikystėje pamilo fotografiją, bet pasuko pedagogo keliu, o šiuo metu dirba Šiaulių dailės mokykloje, kur vaikus moko fotografijos meno. Rimtai į fotografiją  A. Šalkauskas pasinėrė prieš dešimt metų ir, anot jo, fotoaparato iš rankų nebepaleidžia, tad dabar save pristato ir kaip pedagogą, ir kaip fotografą.

Romas Sadauskas-Kvietkevičius
www.delfi.lt
2017 02 22

Dzūkijos nacionalinio parko svetainėje nuo vasario 10 dienos eksponuojama J. Budraičio fotografijos darbų paroda „Mano Paryžius: slampinėtojo eskizai“, o vasario 20-ąją Merkinėje apsilankė ir pats jos autorius, o taip pat jį atlydėjęs sūnus, Lietuvos nacionalinio dramos teatro direktorius, Martynas Budraitis ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Česonis.

2017 01 26
Laura Kešytė
www.15min.lt

Gintarė Čiuladaitė
„Lietuvos žinios“
2017 02 10

Rūta Mikšionienė
www.lrytas.lt
2017 02 09

Jurgita Kotryna Ogulevičiūtė
www.alfa.lt
2017 02 04