Jurgita Remeikytė. Interjerai anapus vaizdo
2014.09.09 - 2014.09.27
"Prospekto galerija" (Gedimino pr. 43)Autorei fotografijos teritorija yra kaip kalba, kaip modelis tam tikram pasaulio suvokimui. Savo kūryboje fotografiją naudoja, tik kaip vieną iš medijų. Kūriniuose kartais tai tampa arba dar ne, arba jau nebe fotografija, bet vis dar nurodančia į sąsają su fotografine patirtimi, atmintimi, kilme. Naudodama įvairias medijas menininkė dažniausiai kuria vietos specifikos kūrinius. Erdvė, laikas, atmintis ir vaizdas sąveikauja, ir tampa jos kūrybos centrinėmis temomis.

Prospekto fotografijos galerija pasirinkta ne vien dėl to, kad autorė naudoja fotografiją kaip raiškos priemonę, bet ir kaip vieta kurioje paprastai eksponuojamos fotografijos.
Tad šioje parodoje kreipiamas dėmesys ne tik į fotografijų turinį, bet ir kuriama visuma tam tikrai fizinei patirčiai, aprėpianti ne tik pačių atspaudų turinius, jų seką, bet ir ekspozicinę erdvę.


Jurgita Remeikytė
Šių dienų medijų menininkė, kūrybinėje veikloje ir parodose dalyvaujanti nuo 1998 metų. Dėsto VDA Fotografijos ir medijos meno katedroje, dėmesį skirdama fotografinei kalbai kūrybinėje raiškoje.


Parodos rėmėjai: Kultūros taryba, LR kultūros ministerija.

Jurgitos Remeikytės parodos „Interjerai anapus vaizdo“ atidarymas rugsėjo 9 d., antradienį, 17.30 val. 
Paroda veiks iki 2014 m. rugsėjo 27 d.
 
Parodos lankymas nemokamas.


 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired