Konkurso „Debiutas‘12“ nugalėtojos Vilijos Visockienės fotografijų paroda „Sapnai“
2013.09.05 - 2013.09.282013 m. rugsėjo 5 d., ketvirtadienį, 17:00 val. maloniai Jus kviečiame į Vilijos Visockienės, 2012 metų konkurso „Debiutas“ nugalėtojos fotografijų parodos „Sapnai“ atidarymą Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Vilniaus“ fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19),Vilnius).
 
Parodos atidaryme dalyvaus autorė.

Vilija Visockienė „Sapnai“
 
Prisimenant Z. Froidą: „Sapnai – karališkas kelias į pasąmonę“. Ką randame, ten nukeliavę, labai asmeniška ir kartu bendra visiems. Mėgstu keliauti, bet kol kas tai dažniau tenka daryti tik svajose arba pasakojant istorijas... Ant tikrovės ir fantazijos ribos sutinku begales keistų būtybių, kurios stebi mane, o aš jas. Kartais kai kurias prikalbinu pasirodyti visiems. D. Kajokas sukūrė labai gražų naujadarą tokiems personažams įvardinti – „nesybės“. Juk iš tiesų – jų kaip ir nėra. Bet tas ir įdomiausia – padaryti, kad jos atsirastų, įgautų kažkokį pavidalą. Kad prakalbėtų ir kažką papasakotų.
Visi mes sapnuojame – rečiau ar dažniau. Būna, kad sapnai tampa įkyriais svečiais, nelabai leidžiančiais užmigti. Jie braunasi pro visus durų ir langų plyšelius, lenda po antklode, stengiasi sušilti savo mažas basas kojeles ir rankutes, grūdasi vienas per kitą ir nepaliaujamai šnabžda – ir mane, ir mane susapnuok... Ir sapnuojame juos – neryškius ir nerimtus, nespalvotus ir keistus, naivius ir graudžius. Suteikiame jiems vardus – bet jie ne visai tikslūs, nes sunku išvardinti tai, kas yra neapčiuopiama. Tie pavidalai, idėjos, svajonės kasdien mus lanko, ne tik naktimis, bet ir dienos metu – jie plevena aplink ir šalia, bandydami atkreipti mūsų dėmesį, norėdami papasakoti apie kitokią realybę, kviesdami ten apsilankyti... Tad savo cikle „Sapnai“ kviečiu prisiminti, kaip kažkada, labai labai seniai, tikėjome stebuklais, ir pakeliauti kartu fantazijos pasaulyje.
Šiais neryškiais, išplaukusių vaizdų tinklais bandau sugauti žiūrovą. Jei jis sustoja prie mano darbų, nuėjęs nori sugrįžti ir dar kartą patirti jų keliamą kažkiek keistą poveikį – vadinasi, savo tikslą pasiekiau. Ne dėl to, kad žiūri ir stebisi, o kad pavyko sukelti jausmus. Labai tikiuosi, kad teigiamus.

 
 
Apie autorę:
Vilija Visockienė

Gimė 1971 m. Šakiuose. Dabar gyvena Dusetose (Zarasų raj.).
Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė nuo 2001 m. (popieriaus karpiniai).
Rašo eiles. 2002 m. pripažinta Zarasų rajono metų literate.
Nuo 2013 m. gamtos fotografų klubo „Žalias skėtis“ narė.
Apdovanojimai:
· Lietuvos fotomenininkų sąjungos fotografijos konkurso „Debiutas ‘12“ nugalėtoja (2012 m.).
· Tarptautinės parodos – konkurso „Žirgas fotografijoje“ Dusetų dailės galerijos prizas (2013 m.)
· Tarptautinės gamtos fotografijos parodos Utenoje „Žemės diena – 2013“ diplomas (2013 m.).
· Laukinės gamtos fotografijos konkurso „Gintarinis žaltys“ laureatė (2013 m.).
2002 – 2013 m. – personalinės karpinių ir fotografijos parodos Zarasuose, Visagine, Vilniuje, Utenoje, Klaipėdoje.
Dalyvavo grupinėse parodose Zarasuose, Dusetose, Kėdainiuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Utenoje,Panevėžyje

www.vvilija.lt
 
 
Parodos rėmėjai: LR Kultūros ministerija, LR Kultūros rėmimo fondas, kompanija SONY
 
 
„Vilniaus“ fotografijos galerija
Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19), Vilnius
Darbo laikas: II - V 12-18 val., VI 12-16 val.
 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired