Dainiaus Labučio fotografijų paroda
2012.08.09 - 2012.09.01
"Prospekto galerija" (Gedimino pr. 43)


Šį kartą Vilniaus „Prospekto“ galerijos ekspozicijoje Dainius Labutis kviečia  susipažinti ne su fotografijomis džiazo tema, o su dvidešimties metų senumo autoriniais sidabro bromido atspaudais ir šiuolaikinių technologijų pagalba perteiktomis, pirmą kartą eksponuojamomis, fotovizijomis. Vienoje iš galerijos erdvių bus eksponuojama plačią meninę autoriaus pajautą atskleidžianti adiovizualinė projekcija „Saulaakmenis“.

Dainius Labutis ilgus metus dirba fotoreporteriu, yra Lietuvos spaudos fotografų klubo narys. Didelę D. Labučio  kūrybinių darbų dalį sudaro fotografijos džiazo tema. Jos buvo eksponuojamos Birštono, Kauno ir Vilniaus džiazo festivalių metu. 1996 m. fotografijų paroda „Džazo portretai“ buvo atidaryta Vilniaus  „Arkos“ galerijoje, o 2000 m. – paroda „Jazz emotion“ pabuvojo Helsinkyje (Suomija). Kita fotografijų serija „Jazz my self“ 2006 m. eksponuota Lenkijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje.


Savo išgyvenimus, kasdienybės  paliktus pėdsakus  ir  akcentus  D. Labutis atspindėjo autoriniuose darbuose. 1997 m. Vilniuje „Skliautų galerijoje“ eksponuota fotografijų paroda „Miniatiūros“, o „Vilniaus fotografijos  galerijoje“ – „Sienų pezažai“.

2006 m. kartu su dailininku Artūru Šlipavičiumi galerijoje „ARTima“ buvo pristatytas meninis projektas „Duetas“, kurį kitais metais išvydo ir Klaipėdos meno mylėtojai.
2007 m. fotografas drauge  su džiazo muzikantu Vytautu Labučiu ir dailininku  Artūru Šlipavičiumi  Šv. Kotrynos bažnyčioje surengė eksperimentinį dailės, vizualinių projekcijų ir muzikos performansą „Haruspikų ritualas non finito“, kuriame atsiskleidė jo meilė muzikai ir dailei.
 
„Prospekto“ galerija, Gedimino pr. 43, Vilnius, darbo laikas: II–V 12–18 val.
Parodą remia: LR Kultūros rėmimo fondas, LR Kultūros ministerija, Lietuvos fotomenininkų sąjunga 

 
Kitos parodos