Kęstučio Čepėno paroda “Plėšrūnų puotos”
2010.02.18 - 2010.03.06
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)Panevėžio gamtos fotografo Kęstučio Čepėno parodoje “Plėšrūnų puotos” autorius atskleidžia  plėšriųjų paukščių didybę ir grakštumą, vikrumą ir skrydžio grožį, tarpusavio kovas ir hierarchilą. Paukščių stebėjimas fotografui yra kartu ir pomėgis, ir poilsis kūnui bei protui, atgaiva sielai. Reportažinėje-dokumentinėje fotografijoje norėta atskleisti paukščių neišvengiamą ir bene svarbiausią instinktą – instinktą medžioti.

“Šaltyje ar karštyje tūnant visiškai užmaskuotoje palapinėje veik nekrutant, apsiginklavus kantrybe ir tik kantrybe, kartais gali išvysti ir užfiksuoti atskrendančius ir savo didybe užburiančius paukščius”. “Per keliasdešimt metų pradedi suprasti paukštį, randi bendrą kalbą ir įkalbini jį pozuoti”, - sako K. Čepėnas. Tačiau tai ne tik dokumentika, tai ir grožio bei meno ieškojimas. Kiekvienas paukštis - tarsi gyva skulptūra.


 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired