Evelina Taunytė (CandyCactus). Fotografijų paroda “Gruzija”
2009.07.08 - 2009.07.26
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

CandyCactus yra menininkė žongliruojanti lėtu gyvenimu. Jau eilę metų gyvendama nuoseklų klajoklės gyvenimą, ji yra gyvenusi bendruomenėse, kurios vienu ar kitu būdu yra silpnesnėse pozicijose - su čigonais Rumunijoje, su kurdais Turkijoje, arabais Izraelyje, musulmonais Gruzijoje.

Liepos 24 d., 17 val. įvyks oficialus parodos uždarymas, kuriame dalyvaujanti fotografijų autorė dalinsis įspūdžiais iš Gruzijos.


Palaikydama mažos ekologinės pėdos idėją, CandyCactus į Gruziją iš Lietuvos nuvyko dviračiu, kur keliavo pėsčiomis, traukiniais, arkliais. 2008 metais praleido žiemą mažame musulmoniškame kaime Adžarijos kalnuose. Jos pagrindinis meno objektas tai pats gyvenimas, kuriame svarbiausi maži dalykai mažoms publikoms - nuo žaidimo gatvėje su čigonų vaikais iki dainų draugams. O čia - nuotraukos iš Gruzijos Vilniaus publikai.

www.candycactus.net

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired