Vilniuje – „Archyvų premjeros“
2009.06.03 - 2009.06.13
"Prospekto galerija" (Gedimino pr. 43)

Vilniuje atidaryta fotografijų paroda „Archyvų premjeros”. Paroda veiks birželio 3-13 dienomis Lietuvos fotomenininkų sąjungos Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43, Vilnius).

Eilės prie duonos, pardavinėjamos iš krovininio automobilio, eilutė prie alaus cisternos, tuščiais pieno buteliais nešinas berniukas, prie „Pergalės” konditerijos fabriko lango „prilipęs” vaikas, vyrai su dujokaukėmis Gegužės 1-osios demonstracijoje...

Dalis šių darbų jau gal ir buvo kada rodyti parodų salėse, o kai kurie bus tikrai nematyti. Nors autorių daug ir temos įvairios, visas šias nuotraukas sieja panašus laikotarpis – darbai fotografuoti iki 1979-ųjų. Būtent toks ir buvo parodos kuratoriaus fotomenininko Aleksandro Macijausko sumanymas: iškelti į dienos šviesą trisdešimties metų laiko išbandymus atlaikiusius darbus, kurie būtų atrinkti pačių autorių, o ne kuratoriaus. Lietuvos meninės fotografijos kūrėjams vidinės laisvės niekada nestigo, gal tik išskyrus konjunktūrinius fotografus, tačiau niekada neprošal retsykiais peržvelgti turimus fotoarchyvus ir pateikti juos mūsų dienų visko mačiusiam kritiškam žiūrovui.


 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired