Paulius Račiūnas. Nepavadintų fotografijų paroda
2009.03.05 - 2009.03.21
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

2008 m. kovo 5 d. 17 val. maloniai kviečiame Jus į Pauliaus Račiūno fotografijų parodos atidarymą Vilniaus fotografijos galerijoje. Parodoje bus pristatomas katalogas “Naujoji karta”.

Galerija dirba kasdien, išskyrus sekmadienį, nuo 10 val. iki 19 val. Šeštadieniais – nuo 10 val. iki 15 val.


 

Paulius Račiūnas yra jaunosios kartos menininkas, dirbantis su fotografijos medija, bet taip pat dalyvaujantis tarpdisciplininiuose meno projektuose.Atsiradus fotografijai dažniausiai ji buvo suvokiama “teisingumo plotmėje”: kaip tam tikras teisingas pasaulio atvaizdavimas, empirinės realybės perteikimas, tikrų įvykių užfiksavimas ar įamžinimas. Arba kaip „sustabdyta akimirka“.

Pauliui Račiūnui – tai tik subjektyvios tikrovės interpretacija, prasmių paieškos, vaizdų slinktys, skaičiai, žingsniai, formulės. Arba ilgos apšviestos minutės. Tai tarytum neužbaigtas tekstas, nepretenduojantis į “teisingą” pasaulio atvaizdavimą ar į objektyvią tiesą, tai savotiška vizualios hermeneutikos sritis ir tam tikras ritualizuotas žaidimas. Tai siekis alternatyvios fotografijos, kurioje veiktų kita realybė ir kitos žaidimo taisyklės.Iš parodos atidarymo U. Gelgudos nuotr.

LIETUVOS FOTOMENININKŲ SĄJUNGA | LR KULTŪROS MINISTERIJA | LR KULTŪROS RĖMIMO FONDAS

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired