Personalinė Aleksejaus Krivcovo paroda “Tango”
2008.10.08 - 2008.11.02
"Prospekto galerija" (Gedimino pr. 43)

Studija “Anna Maria Art” (Latvija) ir Lietuvos fotomenininkų sąjunga pristato Rusijos fotomenininkų sąjungos naujosios kartos nario peterburgiečio Aleksejaus Krivcovo (g. 1966) personalinę parodą “Tango”.


Aleksejus Krivcovas- nepriklausomas fotografas, dizaineris, režisierius. Fotografuoti mokėsi pats savarnakiškai, analizuodamas Helmuto Newtono, Richardo Avedono ir kitų fotografijos meistrų kūrybą. Portreto bei niu žanrai visada traukė Aleksejų ir būtent šiuose darbuose geriausiai atsiskleidžia jo talentas. Jo kūryba siekia parodyti ypatingai moters grožį. Fotografo nesibaigianti energija, atsidavimas darbui atranda supratimą ir atsaką. Jo darbuose modeliai gražūs, ekspresyvūs ir plastiški, švelnūs ir gracingi. Pamažu A. Krivcovas atrado savo stilių, tapo atpažįstamu ir geidžiamu fotografu. Leidyklos džiaugiasi fotomenininko autorinių kalendorių sėkme, jo darbai laimi tarptautiniuose konkursuose, skirtingų šalių žurnalai nuolatos spausdina A. Krivcovo nuotraukas (Maxim, Londonas; FHM, Madridas; Fine Art Foto, Vokietija; Hecho a mano, Maskva). Fotografas yra “profesionalo” nominacijos laureatas šiuolaikinio meno festivalyje “Master Klass” (Sankt Peterburgas, Rusija), 9-ių diplomų bei premijų laimėtojas profesionalių fotografų tarptautiniame konkurse IPA 2007 International Photography awards (Los Angeles, US).

 

© A. Krivcovas

Paroda “Tango” kiekvienam siūlo naujai pažvelgti į emociją bei šokį, klasikinį ir šiuolaikinį Rusijos baletą, argentinietiškojo tango jausmingumą, žmogaus kūno plastiškumą ir erotiškumą. Aleksejui Krivcovui- tai neišsemiamos temos. Per jo darbus galime geriau susipažinti su nauju požiūriu į kūno plastiką, judesio laisvę ir  emocijos didybę.

http://www.photodom.com/photographer/alex44

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired