Mauricio Degollado Brito (Meksika). Susitikimai per atstumą
2008.08.08 - 2008.08.31
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)Maloniai kviečiame 2008 m. rugpjūčio 8 d. 16 val. į Mauricio Degollado Brito (Meksika) fotografijų parodos  Susitikimai per atstumą atidarymą Vilniaus fotografijos galerijoje (įėjimas iš Didžiosios g. 19). Paroda veiks iki rugpjūčio 31 d. Galerija dirba kasdien, išskyrus sekmadienį, nuo 10 val. Iki 19 val. Šeštadieniais – nuo 10 val. iki 15 val.


 © Mauricio Degollado Brito

Vaizdų pasaulyje nėra svarbu, kur jie buvo užfiksuoti.Vaizdai ieško vieni kitų, jie atranda patys save nepaisant atstumo......

Aš, Mauricio Degollado Brito, meksikietis, nepriklausomas fotografas. Atlikdamas savo darbą nesiremiu į įprastą kasdienybę. Mano darbai, tai daugiau nei faktai istoriniuose dokumentuose.Aš stengiuosi fotografuoti daiktų dvasią, kadangi gyvybė yra visame kame, ir nors mes to kartais nepastebime. Mano vaizdų jungtis yra jausmas estetikai, kadangi jau pačioje dvasioje yra nuostabi estetika.

Aš Meksikoje, Aš vaikštau....Žmonės eina pro šalį, tai eilinė diena......Aš esu vienas ir aš stebiu pasaulį, mano pasaulį...Fotografija yra ryšys tarp fotografo ir daiktų, kuriuos jis ar ji stebi...Bet ar tai ištikrųjų esu aš, kuris stebi gyvenimą? Ar tai yra gyvenimas, kuris stebi mane?...Dvasia pasirodo be paaiškinimo, ir tai yra momentas, kada vaizdas yra sukuriamas.

Dabar aš pasitinku rytą toli nuo savo šalies... Dangus vis dar dangus ir saulė vis dar šviečia. Ar mes tokie patys ten ir čia? Mes bandome pakelti rankas ir skristi, kiekvieną dieną pabudę einame į darbą, spalvos vaizduotėje nupiešia sieną, debesys žaidžia su paukščiais, o šunys slepiasi savo šešėliuose...Aš nebesu aš, bet tas ką aš stebiu.

Ir tada vaizdai vėl atranda vieni kitus, egzistuodami greta tarpusavyje susilieja. Ten yra mano svajonė.

Mauricio Degollado Brito 

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired