Arturas Valiauga. „Trakų karaimai. Daniliškės“
2008.01.23 - 2008.02.03
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

2008 m. sausio 23 d. 16 val. Vilniaus fotografijos galerijoje  (Stiklių 4/ Didžiosios 19, Vilnius) atidaroma Arturo Valiaugos fotografijų paroda „Tapatybė. Tarp istorijos ir dabarties: Trakų karaimai ir Daniliškės“.
Parodoje pristatomos fotografijos, kuriose pasakojama apie dvi iki šių dienų išlikusias istorines bendrijas – Trakų karaimus ir Daniliškių kaimo sentikius.  Fotografas Lietuvos etninėmis mažumomis domisi jau ne vienerius metus.  Ši paroda tai dalis ilgalaikio projekto, kuriame fotografinėmis priemonėmis dar bus pasakojama apie šiandienos totorius, žydus, Lietuvos čigonus, lenkus, rusus, ukrainiečius ir baltarusius.
 Autoriaus stebėjimo sritis – žmogus ir jo gyvenamoji aplinka, kaip istorinio palikimo dalis, tautinė tapatybė kaip kitimo procesas ir rezultatas šių laikų kontekste. Fotografijų serijas apie Trakų karaimus, Daniliškių kaimo sentikius sudaro atskiros panoraminės nuotraukos, sumontuotos iš atrinktų vaizdų. Ekspozicijoje  mėginama įgyvendinti vieno namo su panašiais, bet skirtingais kambariais idėją. Paroda Vilniaus fotografijos galerijoje veiks iki š.m. vasario 3 d. 


  
© A. Valiauga

 

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired