Roko Pralgausko "Ro-ko-ko-mixai"
2007.11.07 - 2007.12.09
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

2007 m. lapkričio 7 d. 17 val. Vilniaus fotografijos galerijoje vyks Roko Pralgausko parodos „Ro-ko-ko-mixai“ atidarymas, komiksų knygelės ir internetinės svetainės pristatymas.

"Mixai" - tai literatūros ir fotografiniai koliažai, perkurti ant kartoninio popieriaus, su dažų, spaudos, tapetų, prakaito ir dar keleto daiktų iš personažų aplinkos kvapeliu. Parodoje komiksų personažų - rašytojo spausdinamoji mašinelė, Martyno laikrodis, kėdė ir kilimai, detektyvo Stasio Jaunuolio "ploščius" ir t.t.


  

Tai neišgalvoti personažai, daiktai, nesukurtos istorijos - tai laikas, kuriame mes blaškomės, nerandam vietos, išvažiuojam į užsienius ieškoti laimės, išprotėjam, žudomės, pykstamės, rėkaujam, dirbam, geriam, šokam, dulkinamės, juokiamės ir mušamės. Turi būti stiprus, kad apsivalytum bent aplink save. Ne tik išoriškai, bet ir dvasiškai. "Mixai" - tai istorijos apie silpnuosius. Čia nereikia ieškoti paslėptos prasmės ar konceptualaus kabliuko, tai socialine kasdienybe - realybe. Ar teisinga ji, ar ne? Tegul kiekvienas turi savo nuomonę, bet autoriui norisi tikėti, kad žmonėse dar yra bent kažkiek gerumo.

Apie tai paroda, knygelė ir internetinis puslapis.

 

R. Pralgausko paroda "Ro-ko-ko-mixai" Vilniaus fotografijos galerijoje veiks iki š.m. gruodžio 9 d.

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired