Prancūzo Frederico Chaubino fotografijų paroda „Architektūra ir gamta“
2007.07.18 - 2007.08.06
Prospekto galerija (Gedimino pr. 43)

Nuo liepos 18 d. Prospekto galerijoje (Gedimino pr. 43) pradės veikti prancūzo Frederico Chaubino fotografijų paroda „Architektūra ir gamta“. Joje pristatomi Kambodžoje gimusio, žurnalo „Citizen K“ redaktoriaus darbai. Pagrindinė jo darbų tema – keisti architektūriniai pastatai. Pats autorius savo fotografijas įvardina, kaip tam tikrų architektūrinių monstrų kolekciją, kurią pristato ir Lietuvos visuomenei.


Ši paroda atspindi skirtingus interakcijos tipus tarp architektūros ir gamtos, įskaitant ir simbiozinį ryšį ir visišką fono neigimą. Ši tema - estetinė, atsižvelgiant į žmogaus kūrinį kaip kraštovaizdžio dalį. Įdomiausios konstrukcijos visada yra tos, kurios per savo koncepciją atskleidžia ypatingą aplinkos suvokimą.


© Frederic Chaubin

Kaip ir žmonės, pastatai irgi turi savo genetinę kilmę. Kaip realybe virtusi vizija, jie liudija gamtoje skirtingas kultūras. Bet gamta irgi gyva, įtakojanti architektūrą. Pastatas, kad ir kaip atrodytų, niekada nėra statiškas. Kaip meno kūrinį, jį reikėtų traktuoti, atsižvelgiant į metų laikų kaitą, šešėlius, keičiants dienos šviesai ir debesis.

Mano nuomone, objektyvus žvilgsnis į architektūrą – neįmanomas. Yra tik subjektyvus žiūrėjimas, kuris romantiškai turėtų pabrėžti laiko tėkmę.

Frederic Chaubin

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-224-148-23.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-224-148-23.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired