Larso Nickelio fotografijų paroda „Skirti-jungti“
2007.06.27 - 2007.07.16
Prospekto galerija (Gedimino pr. 43)

Larso Nickelio meninės fotografijos dokumentuoja šalis prieš joms 2004 m. tampant Europos Sąjungos narėmis. Jos pateikia reikšminius kultūrinius ir socialinius skirtumus, o taip pat ir juos jungiančias sąsajas. Tiriamos vietos, esančios netoli pasienių ir susitinkama su žmonėmis iš skirtingų valstybių, kultūrų, tarp centro ir periferijos, tarp Rytų ir Vakarų.


Fotografuojant nebuvo kreipiamas dėmesys į esančias demarkacijos linijas, o būtent į atgrasių socialinių vietų paiešką pasienio vietovėse.  Jose susitinka įvairiausios kultūros. Vaizdai ir istorijos tiesiog pačios skverbiasi į akiratį. Parodos atidaryme dalyvaus parodos autorius Larsas Nickelis.

 

Partneriai: Lietuvos fotomenininkų sąjunga, Roberto Boscho fondas, Vokietijos Federacijos įgaliotinis kultūrai ir medijoms, Europos kultūrų muziejaus Vidurio Rytų ir Pietryčių Europos centras

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired