Tarptautinė fotografijų paroda „Fotoaudra 101“
2007.03.28 - 2007.04.16
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

Kovo 28 d. 16 val. Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4, įėjimas iš Didžiosios g. 19) bus atidaryta tarptautinė fotografijų paroda "Fotoaudra 101".


Parodoje eksponuojama 101 fotografija, kurių autoriai yra tiek profesionalūs, tiek pradedantys fotografai iš 9 šalių: Latvijos, Rusijos, Lietuvos, Izraelio, Ukrainos, Vokietijos, Šveicarijos, Čekijos bei Ispanijos. Įdomu, kad parodoje bus galima išvysti ir portretinę ir peizažinę, dokumentinę ir akto, ir mažo, ir panoraminio formato fotografijas.Dokumentinė ir meninė fotografija - tai du skirtingi žiūros ir tikrovės vaizdavimo būdai. Bet kaip ir gyvenime, taip ir parodoje, jie tarpusavyje dera, primindami mums, kad pasaulis per didelis, kad įsprausti jį į rėmus. Skirtingi žanrai, stiliai, formos, technikos sukuria tam tikrą siombiozę, kuri ir yra išskirtinis parodos "Fotoaudra 101" bruožas. O Gunaros Binde, Igorio Trojano, Margaritos Fedinos bei Herkaus Milaševičiaus nuotraukos tai tik patvirtina.

Aktas - vienas iš seniausių, bet tuo pačiu ir sunkiausių žanrų. Parodoje pristatomos skirtingos jo kryptys, nuo apnuoginto portreto, veido, susiliejusių su peizažu iki romatinės fotografijos. Parodoje bus pristatomi tokių šio žanro meistrų darbai, kaip Olegas Selezniovas, Sergejus Buslenko, Arturo Dubrovskio, Valdo Braunso ir kitų darbai.

Šalia tradicinių fotografijų, žiūrovas pamatys ir fotopanoramas - kompozicinius paveikslus, sudėliotus iš kelių kadrų. Jurijus Dadučenko, kuris jau keletą  metų įvairiose parodose rodo Sankt Peterburgo landšaftus, šį kartą pateikia Rygos panoramą.

Parodą paruošė Latvijos studija „Anna - Marija Art“

Paroda veiks iki balandžio 16 d.

      

  

 

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired