Vokiečių fotografo Elias Hassos (Eliasas Hasosas) paroda „Paradigma“
2006.03.08 - 2006.04.08
Prospekto galerija (Gedimino pr. 43)

 


Elias Hassos (g. 1968 m. Miunchene) nuo 1992 m. iki 1995 m. studijavo Fotodizaino akademijoje Miunchene. Baigęs studijas dalyvavo įvairiose grupinėse parodose bei surengė personalines parodas tokiose svarbiose erdvėse kaip Miuncheno fotografijos muziejuje, Berlyno Bethanien meno centre, taip pat Amsterdamo, Antverpeno, Los Angeles galerijose.
Jo darbai saugomi Modernaus meno muziejuje “Pinakothek der Moderne” Miunchene ir Los Angeles meno muziejuje.


 
 
© Elias Hassos

Parodoje „Paradigma“ labai paprasti motyvai – moterų, vaikų, portretai, medžiai, gyvūnai, įvairių paviršių detalės. Iš pirmo žvilgsnio, regis, tai atsitiktinių vaizdų rinkinys, tačiau kartu juos sieja tam tikras autoriaus požiūris ir jo gebėjimas fotografuojamą objektą tarsi izoliuoti nuo jį supančios aplinkos ir pateikti kaip universalų ženklą ar simbolį. E. Hassoso kūrybai didelės įtakos turėjo jo kelionės po Aziją, kultūrinės Tolimųjų Rytų ir Budizmo koncepcijos. Šios filosofinės dogmos lėmė autoriaus meilę mažiems daiktams (mikrokosmosas) apjungta su meile žmogogiui kaip visumos (makrokosmosas) daliai.

Eliaso Hassoso fotografijų paroda Prospekto galerijoje pristato Lietuvos fotomenininkų sąjunga ir Getės institutas Vilniuje.

http://www.hassos.de/

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-198-169-202.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired