Jānis Valdemārs Helmanis (Latvija). „Prisikėlimas“
2005.08.03 - 2005.08.29
Vilniaus fotografijos galerija (Stiklių g. 4)

Janis Valdemars Helmanis gimė 1951 m. Rygoje, Latvijoje. 90-aisiai metais įkurė pirmąją privačią Latvijos modernaus meno galeriją "MMM" (pirmosios latviškų žodžių raidės: menas, meilė, taika). Gaisrui sunaikinus galeriją, Valdemars pradėjo naują kūrybos etapą -  fotografiją 7 ha sklype, esančiame ant pačios Lietuvos ir Latvijos sienos. Čia jis pradėjo fotografuoti, dirbdamas su ledu, saule ir vandeniu.


Meninis V.Helmanio tikslas yra parodyti milžiniškas fotografijos galimybes, kurios gali būti labai artimos tapybai.

  


© Jānis Valdemārs Helmanis


Jo filosofinė koncepcija turi krikščioniškas šaknis. Tai intymus kalbėjimas su kitu žmogumi per vizualius efektus ir tekstus apie svarbiausius žmogaus gyvenimo klausimus: iš kur mes ateiname ir kur einame, koks yra kiekvieno žmogaus tikslas, apie gyvenimą, mirtį ir meilę, ir apie vienintelį kelią surasti tiesą šiame neįprastame pasaulyje: kelią pas amžinąjį Tėvą per jo sūnaus Jėzaus Kristaus besalyginę meilę.

 
Kitos parodos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-81-27-58.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired