Atgal
Alvydo Šalkausko fotografijų paroda „Juodai balti atspalviai“

Pakruojo krašto muziejus „Žiemgala“ (Vienybės a. 14, Žeimelis, Pakruojo r.) kviečia į Alvydo Šalkausko fotografijų parodą „Juodai balti atspalviai“, kuri veiks iki 2017 m. gruodžio 5 dienos.

„ Alvydas Šalkauskas - šiaulietis menininkas, nuo 1986 m. pristatantis savo grafikos ir odos plastikos darbus, o nuo 2006 m. parodose dalyvauja su fotografijos darbais. 
Šio fotomenininko kūrybinis kelias - tai įvairiausi ieškojimai ir atradimai, tačiau kritikai jį laiko tradiciniu fotografu, palydinčiu ateinančias ir praeinančias madas, bet kartu kuriančiu šiuolaikiškai, dinamiškai, pozityviai, priimančiu visus šio laikmečio iššūkius.“; 


 „... kiekvieną fotografiją būtų galima pavadinti maža novele ar muzikiniu opusu - iš atskirų dalių sukomponuotu vienu vaizdu. Koncepcijos ir estetikos ieškantis žvilgsnis tikrai nepraslys pro šiuos kūrinius. Fotomenininko kūriniai atsiduria tarp pasaulio realumo ir virtualumo, tarp praeito, esamo ir būsimo laiko. Alvydo Šalkausko fotografija vertinga dvasiniu požiūriu, reikalaujanti supratimo, stebinanti, išsiskirianti šiandieninės atskirties pasaulyje“; 


„Stebėdamas fotomenininko Alvydo Šalkausko nuotraukas tampi ne tik žiūrovu, bet ir dalyviu. Būtent dalyviu, nes nuotraukos įtraukia į save bei palaiko stebėtojo dvasią. Tiesa, dar yra moterys mūzos. Bet kas be jų. Menininkas negali jų nepastebėti ir atveria moters pasaulį – sudėtingą, paslaptingą ir rimtą. Tai meilės ir grožio prisilietimas.


Garsusis fotografas Janas Bulhakas visus ragino fotografuoti širdimi. Nedvejodamas sakyčiau, jog Alvydas toks „širdies“ fotografas. Jo fotografijos artėja prie tapybos, kur pasitelkus formą, apšvietimą, pustonių gausą kuriama nuotaika, įgaunanti net maginę bei mistinę prasmes, kai pajunti vėjo dvelksmą, judesį, linijų sąstingius, netikėtus saulės atšvaitus.“ (Ričardas Jakutis)

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired