Atgal
Atidaroma Kotrynos Ūlos Kiliulytės ir Michail Mersinis bendra paroda

2017 m. spalio 17 d., 17.30 val. Vilniaus fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 / Didžioji g. 19, Vilnius) atidaroma Kotrynos Ūlos Kiliulytės ir Michail Mersinis bendra paroda „Sidabre / Argento“. Atidaryme dalyvaus parodos autoriai.

Šios parodos idėja yra paremta akivaizdžiais teminiais persipynimais tarp naujausių Kotrynos ir Michail’o darbų. Abu ima šeimos fotografijų albumą kaip pradinį tašką ir kiekvienas su savo strategija tyrinėja skirtingas, bet susisiekiančias temas: praradimo, užmaršties, politikos, istorijos, pokyčių bei vilties. Abu menininkai žiūri į šeimos fotografijos žanrą per migranto prizmę – tiek Michail, tiek Kotryna persikėlė gyventi į Škotiją iš savo gimtosios Graikijos ar Lietuvos prieš daugiau nei 10 metų.

Kotrynos Ūlos Kiliulytės serija Sidabre (In Silver) jungia savo tėvo archyvines nuotraukas bei jos pačios fotografijas, sukurtas dabar. Serija Sidabre inicijuoja vizualų dialogą tarp dviejų erų, dviejų geografinių taškų bei dviejų politinių režimų. Michail Mersinis savo darbe „Argento“ iš naujo sukuria savo šeimos fotoalbumą iš nieko – iš tolimų giminaičių pasiskolintų fotografijų, užrašų bei datų kitoje nuotraukų pusėje. Paskatintas tėvo mirties M.Mersinis gautas fotografijas kadruoja, priartina nereikšmingas detales, fokusuojasi į peizažą, nepažįstamus veidus bei laiko paliktus ženklus fotopopieriaus paviršiuje.
 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired