Atgal
NIDA2017 Tarptautinio fotografų seminaro kūrybinės dirbtuvės

Meninės dirbtuvės šiais metais ves net trys mentoriai Gintautas Trimakas, Gytis Skudžinskas ir Claire Laude (Prancūzija, Vokietija). Registraciją į dirbtuves pradedame nuo liepos 27 d. Registruotis galima iki rugpjūčio mėn. 20 d. el. paštu gintare@kaunasgallery.lt. Vietų skaičius ribotas.

09 03 – 09 07 Tarpdisciplininės Claire Laude kūrybinės dirbtuvės De-Konstrukcija 
Užsiėmimų metu egzistuojanti architektūra ir aplinka bus naudojama kaip atspirties taškas tiriant atminties temas. Nidos erdvėse bus ieškoma struktūrų, kurios rodo žmonių prisitaikymą pastate/ aplinkoje, siekiama rasti, sukurti naują kontekstą žmonių adaptacijos struktūrai. Dirbant su rasta medžiaga bus nagrinėjamas paviršiaus ir erdvės santykis. Užsiėmimų tikslas – sukurti tarpdisciplininę erdvinę-fotografinę instaliaciją. 

Kūrybinės dirbtuvės vyks anglų kalba, dalyviai turėtų turėti asmeninį kompiuterį ir skaitmeninį fotoaparatą.
http://www.clairelaude.de/

09 03 – 09 08 Gintauto Trimako analoginės fotografijos dirbtuvės
G. Trimako vedamose kūrybinėse dirbtuvėse bus dirbama pasitelkiant alternatyvius analoginės fotografijos procesus. Dalyviai jau turi turėti patirties dirbant su analogine fotografija, taip pat iš anksto pasiruošti negatyvus, kurie bus naudojami užsiėmimų metu. 

09 05 – 09 08 Gyčio Skudžinsko knygos meno ir gamybos dirbtuvės
Dirbtuvių dalyviai susipažins su esminiais knygos konstravimo bei komponavimo principais bei metodais. Užsiėmimų tikslas, kad kiekvienas dalyvis per tris darbo dienas sukurtų preliminarų savo fotografijų serijos knygos maketą. Bus supažindinama su tokiais pamatiniais fotografijos knygos faktoriais kaip knygos formatas, popieriaus pasirinkimas, įrišimas. Nustatomas ir pasirenkamas fotografijos dydžio santykis knygos puslapio formate. Ritminių, metrinių ar naratyvinių sekų sudarymas. Vaizdo, teksto ir pauzių santykis.
Kiekvienas dalyvis turi turėti atspausdintą fotografijų seriją (ne mažiau 30 fotografijų) bei skaitmeninius fotografijų failus, asmeninį kompiuterį.

 
Kitos naujienos