Atgal
Susitikimas su Stasiu Eidrigevičiumi: knygos pristatymas ir parodos atidarymas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius) kviečia į Stasio Eidrigevičiaus piešinių ir koliažų parodos „Šaknys ir šakos“ atidarymą nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
Renginys vyks vasario 21 d. 17 val. Parodų salėje (III a.).
Po atidarymo kviečiame į susitikimą su S. Eidrigevičiumi, čia bus pristatyta jo knyga „Giedanti gaidžio galva“, pretenduojanti į „Metų knygos“ titulą.
Susitikimas prasidės 18 val. Konferencijų salėje (V a.).

Stasys Eidrigevičius – grafikas, tapytojas, plakatistas, iliustratorius, instaliacijų, hepeningų kūrėjas. Gimė 1949 m. Mediniškiuose, Panevėžio apskrityje. 1968-1973 m. studijavo grafiką LTSR valstybiniame dailės institute. Nuo 1980 m. gyvena ir kuria Varšuvoje.

Pasaulinio garso menininko S. Eidrigevičiaus piešinių parodos „Šaknys ir šakos“ ekspozicijoje darbai kurti nuo 1971 iki 2012 metų, geriausiai perteikiantys menininko piešinio raidą, įamžinantys laiką ir vietas.

Menininkas yra Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino kavalierius, 2001 m. apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija, 2010 m. apdovanotas Lenkijos sidabro medaliu Gloria Artis ir daugybe tarptautinių premijų. Menininko kūrinių yra Lietuvos ir Lenkijos muziejuose, Britų muziejuje Londone, Modernaus meno muziejuje Niujorke, Nacionalinėje bibliotekoje Vašingtone, Vatikano muziejuje, Tokijo Kūrybos galerijoje, privačiose kolekcijose Lietuvoje ir užsienyje.

 
Kitos naujienos