Atgal
Lietuvos fotomenininkų sąjunga 18–oji tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje

Vasario 23-26 dienomis Litexpo parodų rūmuose vyks gausia renginių programa pasižyminti 18–oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. Jau kelintus metus iš eilės mugėje dalyvaujančios ir leidinius pristatančios Lietuvos fotomenininkų sąjungos stendas (5.A15) – vienintelis visoje mugėje skirtas fotografijos menui. 

Besidomintieji fotografija šiais metais turės galimybę ne tik įsigyti naujų leidinių, bet ir susitikti su jų autoriais – Romualdu Požerskiu ir Algimantu Maldučiu. Vasario 25 d., 14 val. vyks susitikimas su Romualdu Požerskiu, dar šiemet išleidusiu naują albumą „Atlaidai“. Vasario 25 d., 16 val. besidomintieji 9-ojo dešimtmečio fotografija kviečiami į susitikimą su Algimantu Maldučiu, pristatančiu savo naują retrospektyvinį fotografijų albumą „Ne sezono metas“.

Kaip ir kasmet, LFS leidinius įvertino LR Kultūros ministerijos organizuojamas Knygos meno konkursas – diplomą laimėjo dailininko Tomo Mrazausko apipavidalintas katalogas „Kasdienybė“. Tarp gražiausių knygų pateko platformos NoRoutine Books leidiniai – premija skirta dailininkui Gyčio Skudžinsko už knygą „Tada“ (autorius Algis Griškevičius),  G. Skudžinskas taip pat pelnė diplomą už knygą „Burning Slides“ (autorė Aurelija Maknytė).

Svarbu paminėti, kad Lietuvos fotografijos leidinai buvo pristatyti net penkiose tarptautinėse fotografijos knygų mugėse (Amerikoje, Austrijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje bei Olandijoje). Didelio susidomėjimo sulaukė katalogas „Nuogo kūno teorija“, "Pokario istorijos", V. V. Stanionio, R. Vikšraičio, G. Skudžinsko, V. Pletkaus bei kiti albumai. 

Lietuvos fotomenininkų stende (5.A15) Vilniaus knygų mugės metu bus galima įsigyti ir nepriklausmų leidėjų (VšĮ "Kultūros meniu", NoRoutine Books) leidinių.


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired