Atgal
Eimio Šeršniovo fotografijų paroda Savicko galerijoje

"Tryliktas negatyvas” - tai trylika unikalių darbų, kurie atskleidžia žmonių vidinę būseną, tapatumą, paprastumą. Parodoje sujungti du portreto žanrai - meninis ir klasikinis. Autorius šiais portretais nori prisiliesti prie žiūrovo ir leisti jam pačiam mintimis tai išgyventi.

Eimio Šeršniovo fotografijų paroda „Tryliktas negatyvas“ pristatoma Savicko paveikslų galerijoje (J. Basanavičiaus g. 11, Vilnius) nuo sausio 20 d. iki vasario 19 d.


Apie autorių ir jo darbus atsiliepia vienas žymiausių Lietuvos spaudos fotografų bei Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys Ramūnas Danisevičius: „Autorius puikiai randa kelią tarp tradicinės lietuviškosios ir šiuolaikinės fotografijos. Jaučiasi stiprus ryšys tarp fotografo ir jam “puolusio“ į objektyvą žmogaus.“

Savo įžvalgomis dalinasi vienas iš stipriausių meninio portreto žanro atstovų Lietuvoje, fotografijos guru Romualdas Vinča: „Kadangi autorius jaunas ir žengia pirmus žingsnius į meninį portretą, jo kūryboje aptiksime labai įvairius portretus. Užduotos konkrečios temos, jų nagrinėjimas ir pateikimas pagal reikalavimus, yra autoriaus tolimesni žingsniai ir siekiai judėti į priekį. Visi atėję į parodą galės kažką “išlošti“ ir rasti sau šį tą artimo. Pamatysime meninio portreto įvairumą. Daug režisuotų portretų, ir tai ta sritis, kur nedaugelis žengia. Tai paini meninio portreto pusė, tad didelis pliusas autoriui už jo drąsą. Parodoje yra vienas darbas, vadinamas aukštuoju pilotažu meninio portreto srityje, tai daugiasluoksnė kompozicija paremta fotografija. Tad tikėtina, kad tokių darbų ateityje daugės ir jie visi įsilies į “fotografinę simfoniją“.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired