Atgal
Panevėžio fotografijos galerija kviečia į S. Saladūno parodą

Panevėžio fotografijos galerija (Vasario 16-osios g. 11) maloniai kviečia į Sauliaus Saladūno fotografijų parodą „Kūnai“. Atidarymas – 2016 m. lapkričio 16 d., trečiadienį, 17.00 val.

Kūnas – tarsi dėžutė – mintims, pastebėjimams, išgyvenimams pojūčiams, gėriui, ligoms, meilei, neapykantai, – teigia Saulius Saladūnas, primygtinai pabrėždamas, kad jo kūrybos objektas buvo ir tebėra ne konkretaus žmogaus vidinės savybės, o tik kūno linijos bei forma. Tačiau akivaizdu, kad šie jo darbai, bendrame jo kūrybos kontekste įprasmina kur kas daugiau, nei vien racionalistinės pasaulėžiūros įvaizdinimą. Tai tarsi realios tikrovės pakaitalai, žadinantys seksualines ar kitokias hedonistines inspiracijas, bet tuo pat metu nepasiekiami, tad visumos požiūriu jie gerokai artimesni simboliniam nei realistiniam mąstymui.

Laviruodamas tarp eroso ir rafinuotos formų estetikos savo fotografijomis Saulius Saladūnas ne tik atskleidžia vis kitokius daugiabriaunės vaizdinės realybės, bet ir skirtingų pasaulėžiūrų diskursus.
 
Paroda veiks iki gruodžio 04 d.

Galerijos darbo laikas: III – VII, nuo 11.00 iki 18.00 val.
El.paštas: fotogalerija.panevezys@gmail.com
Tel. 8 45 576960,  www.arspanevezys.lt

 
Kitos naujienos