Atgal
Mindaugo Kavaliausko paroda Fotografijos muziejuje Šiauliuose

Fotografijos muziejuje (Vilniaus g. 140, Šiauliai) veikia kauniečio fotografo Mindaugo Kavaliausko paroda „Kražių portretas. Sugrįžimas“. Fotografijų cikle tyrinėjamas Lietuvos miestelis epochų sandūroje, kai dar buvo matoma sovietinio laikotarpio ir ankstyvosios nepriklausomybės ženklų.

Paroda Fotografijos muziejuje tam tikra prasme yra retrospektyvinis autoriaus požiūris į penkiolika metų gyvuojantį projektą.

Parodos medijų gausą ir jų pateikimą sąlygojo daugiau nei dešimtmetį stiprėję ryšiai su miesteliu kaip Lietuvos mikromodeliu, savotiška nauja mūsų šalies kaip sociokultūrinės terpės ir geografinės erdvės pažinimo forma. Jos plėtotę skatino Kražiuose rasti objektai, žinios, kuriomis pasidalijo Kražiuose sutikti žmonės, įvairios projekto publikacijos. Parodoje autorius nagrinėja ir savo paties sugrįžimus į Kražius, projekto vystymosi sėkmes ir pamokas.

Paroda veiks iki lapkričio 13 d.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired