Atgal
Kęstutis Grigaliūnas ir Jurijus Dobriakovas Prospekto fotografijos galerijoje pristato "Vaizdų archyvas / sasiuvinis Nr. 2 (Kaip XIX a. optimizmas virto XX a. barbarizmu)"

2016 m. rugsėjo 21 d. 18.00 val. "Prospekto" fotografijos galerijoje (Gedimino pr. 43) Kęstutis Grigaliūnas ir Jurijus Dobriakovas pristato "Vaizdų archyvas / sasiuvinis Nr. 2 (Kaip XIX a. optimizmas virto XX a. barbarizmu)".

Vaizdų archyvas yra Lietuvos ypatingojo archyvo baudžiamosiose bylose rastų fotografijų bei vaizdų rinkinys, kuris žiūrovui pateikiamas kaip klausimas – ką su jomis daryti, kaip jas žiūrėti ir perskaityti.

2016 m. išleistas fotoalbumas Vaizdų archyvas / sąsiuvinis Nr. 2, kuriame sudėta virš 1000 fotografijų iš LYA 1944 m. baudžiamųjų bylų. Knygoje vaizdus lydi Virginijaus Kinčinaičio, Ritos Mikučionytės, Aistės Petrauskienės, Aldonos Elenos Puišytės ir Eglės Ulčickaitės tekstai.Prospekto galerijoje šį fotografijų rinkinį Kęstutis Grigaliūnas pristato kartu su Jurijumi Dobriakovu. Žiūrovui siūloma pasitelkus įvairių autorių citatas kaip gaires susikurti savo vaizdų kolekciją ir savo pasakojimą.
 
Kitos naujienos