Atgal
Paroda "Atminties pėdsakai" VDA galerijoje "Akademija"

Projektas „Atminties pėdsakai“, įgyvendintas Berlyne, Vokietijoje, kvestionuoja santykį tarp to, ką mes matome, ir to, ką mes suvokiame iki atpažinimo momento.

Valentyn Odnoviun yra fotografas iš Ukrainos, pastaruosius keturis metus gyvenantis ir dirbantis Lietuvoje. 2014 metais gavo stipendją iš Švietimo mainų paramos fondo studijuoti magistrantūros studijoms Vilniaus dailės akademijos fotografijos ir medijos meno katedroje. 2015 metais buvo išrinktas studijuoti Lodzės meno akademijoje.

Pastaraisiais metais Valentyn Odnoviun kūrė projektus, vaizduojančius atminties pėdsakus ant buvusių KGB ir gestapo kalėjimų pastatų sienų Europoje bei paviršių, apgadintų karinių konfliktų metu. Ji domina šių atvaizdų kaip įrodymų potencialas ir konteksto galia aktyvuoti kolektyvinę ir asmeninę atmintį, susijusią su istoriniais įvykiais.

2016 - dalyvavo "Meno Cėles", VDA, Vilnius, Lietuva
2016 - "Atminties pėdsakai", Lodzės meno akademija, Lenkija
2013 - nominacija - "The Best Photos" CANON EXPO, Kijevas, Ukraina

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired