Atgal
Mikko Waltari. Plays

2016.08.29 – 2016.09.10 
VDA  galerija “Akademija” | Pilies gatvė  44, Vilnius 

Vilniuje gyvenantis suomis fotografas Mikko Waltari (g. 1966 m.) 2015 metais baigė bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje.  
M. Waltari diplominį darbą sudaro keturios didelio formato fotografijos, kurias sukurti jam padėjo profesionalūs ir mėgėjai aktoriai. Kiekvienai jų  prireikė kelių savaičių, kartais ir mėnesių, kad būtų įgyvendintos. Surežisuotose situacijose įsiterpia atsitiktinumai, kurie yra sąmoningai priimti ir jais išmoningai  pasinaudota.

Penkta eksponuojama Waltari  fotografija nepriklauso diplominio darbo serijai ir yra padaryta “lengva” ranka atostogų Sicilijoje metu. Tačiau nuotraukos realybė neatrodo “svetimkūnis” greta keturių "vaidinimų", o pritampa, randa dialogą.

Emocionalios įtampos kupinose  scenose, kur akimirka ištįsta iki begalybės, menininkas išradingai supina tikrovę ir teatrą, praeitį ir dabartį. Natūralaus dydžio fotografijos pabrėžia vaizdų tapybinę kokybę, yra skirtos sienoms ir pašaliečio kontempliavimui, leidžiančiam žiūrovui įsižiūrėti į mūsų būtį.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired