Atgal
Atidaroma Evaldo Ivanausko paroda Panevėžio fotografijos galerijoje

Panevėžio miesto fotografijos galerija 2016 m. rugpjūčio 10 d. 17.00 val. maloniai kviečia į Evaldo Ivanausko fotografijų parodą „Dislokacijos“.

Evaldo Ivanausko kūrinių motyvas – didingi kanjonai, slėniai, primenantys labai neįprastus nežemiškus akmenuotų vietovių peizažus. Pirma, kas ateina į galvą, kad tai galbūt kur nors Mėnulyje, Marse ar Jupiterio palydovuose darytos nuotraukos.

Nors fotografuojamų vietų fizinis tikrumas autoriui anaiptol nėra antraeilis, tačiau tai, kas pateikiama žiūrovams, nėra tikra realybė, o greičiau jau realybės iliuzija – tai, kas realiau negu realu ir tikriau negu tikra. Tai tarsi mūsų monotoniškos kasdienybės dykumos, kaip jas vaizdžiai pavadino pats autorius, po kurias nuo ryto iki vakaro tai šen, tai ten vaikštome mes, miesto žmonės.

Šią Evaldo Ivanausko fotografijų parodą galima charakterizuoti kaip labai intelektualią, faktūrišką ir sluoksnišką, kuri prasiskverbdama per konkrečių objektų daiktiškojo suvokimo lauką, veržiasi ir tolsta siurrealistinės gelmės verpetuose, šiapus palikdama tik autonomiškas reminiscencijas.

Paroda veiks iki rugpjūčio 28 d.


Panevėžio miesto fotografijos galerija
Vasario 16-osios g. 11
el.paštas: fotogalerija.panevezys@gmail.com
Tel. 8 45 576960,  www.arspanevezys.lt,
Galerijos darbo laikas: III – VII, nuo 11.00 iki 18.00 val.

 
Kitos naujienos