Atgal
Parodos „Mano kiemas ‘16” atidarymas Kauno fotografijos galerijoje

Nuo birželio 28 d. Kauno fotografijos galerijoje pradeda veikti Donato Stankevičiaus kuruota paroda „Mano kiemas ‘16”. Tai jau antroji paroda projekto, kuris startavo pernai ir turėjo didelį pasisekimą. Parodą ir ją lydintį renginį pernai pavasarį aplankė rekordinis skaičius lankytojų. Ši paroda drauge apjungia saviraiškai analoginę fotografiją pasirinkusius asmenis. Kaip ir praeitais metais, šiemet išvysime keleto žmonių darbus, kuriems fotografija dažnai nėra pagrindinis užsiėmimas, bet jų gyvenime užima svarbią vietą.

Pagrindinė šių metų tema- portretas. Parodos kuratorius nuolat stebi, siekia atrasti ir suburti kuriančius žmones, todėl kaip ir pernai – asmenybių, įtrauktų į projektą spektras itin platus. Parodoje matysime legendinės Lietuvos kino žvaigždės talentingai užfiksuotus kolegas, svetur gyvenančius lietuvių autorius ir menininkus, kuriančius LGBT tematika.

Juozo Budraičio nuotr.

“Mano kiemas” – labiau ne apie vietą, bet apie tam tikrą buseną. Apie momenta, kai norisi tyrinėti save, ar supančią aplinką, apie ieškojimą formų ir būdų tai padaryti. Tuo pačiu tai ir apie laiką, nusakantį, koks tuomet tas žmogus buvo, kas jam rūpėjo, kiek šio brangaus matavimo vieneto jis paskyrė vaizdo fiksavimui ar galvojimui apie jį. Ilgainiui atsiranda suvokimas, kad tas “Kiemas” visada egzistuoja, niekada neišnyksta, o tik keičiasi su pačiu žmogumi. Tik jis pats į save įsileidžia vis naujus dalykus. Tik jis pats už tai atsakingas. Ir net tada, kai galvojame, kad vaikštome po svetimą, iš tikrųjų vaikštome po savo kiemą, – sako Donatas Stankevičius. 

Romualdo Vinčos nuotr.

Parodoje eksponuojamų darbų autoriai: Juozas Budraitis, Rūta Urbonaitė, Vytenis Mališauskas, Tomas Terekas, Romualdas Vinča, Laitas Rekus, Darius Jurevičius.

Parodos atidarymas birželio 28 dieną, 17.30 val.

Paroda veiks iki liepos 17 d.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Tomo Tereko nuotr.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired