Atgal
SHARON YA'ARI. Laukų ir miškų pozityvai

Birželio 17 d., 18 val., Nacionalinėje dailės galerijoje atidaroma Izraelio šiuolaikinio menininko Sharono Ya'ari fotografijų paroda "Laukų ir miškų pozityvai". Tai viena didžiausių autoriaus personalinių parodų Europoje ir pirmoji Lietuvoje.

Ya'ari paroda - tai pirmiausiai unikali galimybė susipažinti su kita, mums menkiau žinoma fotografine tradicija. Fotografiją studijavęs Izraelyje, Anglijoje ir JAV, Ya‘ari kuria didelio formato, koncentruoto turinio vaizdus. Menininkas fotografuoja savo krašte, bet ne reprezentaciniais tikslais. Izraelį jis visų pirma mato kaip sudėtingos istorijos šalį ir suvokia kaip daugiasluoksnę, iššūkių kupiną kūrybinę problemą. Pasitelkdamas fotografiją kaip vaizdinio mąstymo priemonę, autorius kalba apie gamtą, miestą, politiką, visuomenę, istoriją, architektūrą, archeologiją ir kitomis temomis. Jo fotografijos gimsta tuomet, kai susikerta laiko, erdvės ir istorijos dėmenys.


Parodos kuratorė - Ieva Mazūraitė-Novickienė

Parodos rengėjas - LDM Nacionalinė dailės galerija

Partneris - galerija Sommer Contemporary Art (Tel Avivas)

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired