Atgal
PANEVĖŽIO FOTOGRAFIJOS GALERIJA kviečia į STASIO POVILAIČIO parodą

PANEVĖŽIO MIESTO FOTOGRAFIJOS GALERIJA maloniai kviečia į FOTOMENININKO STASIO POVILAIČIO fotografijų parodą „VIENA GALĄSTOJO DIENA".

Fotomenininkas Stasys Povilaitis daugelio fotografijos gerbėjų akyse geriausiai atpažįstamas kaip autorius, dažniausiai fotografuojantis arklius ir šioje srityje sukūręs ne vieną puikų meninių fotografijų ciklą, tapusį tiesiog jo kūrybos vizitine kortele. O juk per ilgus fotografavimo metus sukurta ne ką mažiau įspūdingų aktorių, poetų, kitų iškilių asmenybių ar tiesiog įtaigiai paveikių savo aplinkos žmonių portretų, kartais stebėtinai peraugančių jų tikroviškąją realybę ir suvešančių vaizduotės soduose visiškai naujais pavidalais, konceptualiai nusidriekiančiais per įvairių kultūrinių kontekstų — mitų, sapnų, meninės kūrybos ar socialinių santykių — lauką.

Kaip tik tokia ir yra ši naujoji fotografijų paroda, nukelianti į visai netikėtai susiklosčiusį absoliučiai skirtingų žmonių susitikimą, virtusį sodriu ir daugiaplaniu meninės fotografijos pasakojimu.
„Viena Galąstojo diena“ — tai, anot menotyrininko Virginijaus Kinčinaičio, „itin „filminė“ fotografija. [...]. Tik tai jau ir nebe kinas, o kažkas bauginamai realaus. [...] Belieka pripažinti fantasmagorinį jos tragikomiškumą ir klusniai susitaikyti“*.
 
Visus maloniai kviečiame į parodos atidarymo akciją „UŽ GALERIJOS KAMPO“, kuri įvyks 2016 m. birželio 1 d. 17.15 val.
 
Paroda veiks iki birželio 26 dienos.
 
 *Virginijus Kinčinaitis. Teksto ir vaizdo agonistika. // Lietuvos fotografija: vakar ir šiandien’12. – Vilnius: Lietuvos fotomenininkų sąjunga, 2012. p. 15
 
Panevėžio miesto fotografijos galerija
Vasario 16-osios g. 11
Galerijos darbo laikas: III – VII, nuo 11.00 iki 18.00 val.
el.paštas: fotogalerija.panevezys@gmail.com

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired