Atgal
Vilniuje - tarptautinio pinhole fotografijos projekto paroda

2016 m. gegužės 17 d. 18.00 val .  Vilniaus Užupio meno inkubatoriaus galerijoje „Kalnas“ bus atidaryta pirmoji tarptautinio pinhole fotografijos projekto “Žaidžiame klases” paroda. Tarptautinis projektas "Žaidžiame klases” pristato pinhole fotografiją ir planuoja apimti parodų ciklą Lietuvoje, Baltarusijoje ir kitose šalyse.

Pirmoji projekto paroda, apjungusi fotografų iš Lietuvos, Baltarusijos, Italijos, Austrijos, Ukrainos ir Rusijos darbus, šių metų sausį jau buvo pristatyta Minsko publikai Baltarusijos kino istorijos muziejaus galerijoje, o dabar atkeliavo į Vilnių. Projekto koncepcijos ir parodų ekspozicijų kūrimo metu buvo dalinai panaudota Julio Cortazar romano “Žaidžiame klases” struktūra. Projektas susidės iš penkių teminių parodų (“knygų”), tarpusavyje susijusių tik fotografinio atvaizdo gavimo būdu. Pirmosios parodos tema – Žmogus. Parodoje pristatyta virš 140 darbų, įskaitant serijas, sukurtas naudojant analoginės spaudos technologija. Projektas “Žaidžiame klases” grindžiamas požiūriu, jog pinhole fotografija yra ne tik ir ne tiek technologinis metodas, bet, pirmiausia, autorinės išraiškos priemonė. Pinhole fotografijai būdingos unikalios savybės, kurios pasireiškia fotografavimo procese ir nuotraukose, gautose kaip jo rezultatas. Tai sąlygoja pinhole fotografijos patrauklumą fotografams ir žiūrovams. 

Projekto dalyviai:
Aleksandra Šanovič, Aleksej Iljin, Aleksej ir Svetlana Chvorastjanovai, Anton Bočkanov, Artūras Meškauskas, Aušra Barysienė, Diana Pankova, Evaldas Jansas, Igor Briakilev, Ilja Moskovec, Inga Dinga, Irina Popkova, Ivan Samovarov, Margarita Senkova, Marija Bone, Nadežda Chramova, Jevgenij Glušenj, Jevgenij Goravskij, Jurij Gorovik, Raimundas Bernadickas, Ramūnas Danisevičius, Saulius Slavinskas, Sergej Petrenko, Svemart, Vadimas Šamkovas, Vasilij Kiseliov, Viktor Senkov, Žilvinas Kropas.
Projekto idėja:
Viktor Senkov (Baltarusija). 
Kuratoriai:
Viktor Senkov, Natalja Patorskaja (Baltarusija); Ramūnas Danisevičius, Inga Dinga (Lietuva).

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-92-149-109.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired