Atgal
Panevėžyje atidaroma VALENTINO PEČININO fotografijų paroda

PANEVĖŽIO MIESTO FOTOGRAFIJOS GALERIJA 2016 m. gegužės 4 d. 17 val. maloniai kviečia į FOTOMENININKO VALENTINO PEČININO fotografijų parodą  „TROLIŲ SIELOS IR SAPNAI".

„Trolių sielos ir sapnai“ — tai kelionė į savo sielos gelmes, į savo paties prabudimą, kur laiko tėkmė, virtusi daugiasluoksne simbolių kalba, šakojasi įvairiausiomis kryptimis.
Prieš akis išnyra beribės erdvės bei kraują stingdantis ledo, kalnų ir mito artumas, lengvai virsdamas jautria naratyvine linija, atveriančia sapnuojančiojo vizijas, kuriose lygiagrečiai reiškiasi iš kolektyvinės ir individualios pasąmonės atklystantys archetipai bei simboliai, o būsenų inspiruoti vaizdiniai atsikartoja, skaidosi bei transformuojasi į netikėtus pavidalus.

Į šį kūrybos procesą aktyviai įtraukiama ir trečioji pusė — žiūrovas. Nirdamas į pirmapradę gamtos ir mito formų estetiką, jis atsiduria be galo toli nuo formalios bei didaktiškai angažuotos  patetikos, bet už tai visa esybe priartėja prie universalios ir stipriai dvasiškai įkrautos materijos estezės.

Valentinas Pečininas (www.pecininas.lt):
Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys, Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, surengęs keliasdešimt personalinių fotografijos parodų Lietuvoje ir užsienyje. 
Jo darbai Lietuvos spaudos fotografijos konkursuose ( Lithuanian press photography) keturis kartus laimėjo «Auksinį kadrą» ( 2005, 2007, 2012, 2014 ).
 2007 metais leidykloje „Aušra“ išleistas V.Pečinino fotografijų albumas „Prasiveržimas“.

Parodos svečias: Lietuvos Respublikos Ambasadorius Norvegijos Karalystei ( 2010-2014 m. ) J.E. Andrius Namavičius.
 
Panevėžio miesto fotografijos galerija
Vasario 16-osios g. 11
el.paštas: fotogalerija.panevezys@gmail.com
Tel. 8 45 576960,  www.arspanevezys.lt,
Galerijos darbo laikas: III – VII, nuo 11.00 iki 18.00 val.
Paroda veiks iki gegužės 29 dienos

 
Kitos naujienos