Atgal
Algio Griškevičiaus paroda „Susiliečiančios trajektorijos“

Maloniai kviečiame 2016 m. balandžio 14 d., ketvirtadienį,  17 val. į Algio Griškevičiaus parodos „Susiliečiančios trajektorijos“ atidarymą Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245.

Šiauliuose atidaroma iki šiol išsamiausia ir didžiausia A. Griškevičiaus kūrybą pristatanti paroda Lietuvoje.
Algio Griškevičiaus kūrybai būdingas kritinis dabarties vertinimas, visuomenės būsenų ir nuostatų aktualizacija, nevengiant ironijos ir tragikomedijos. Per keletą dešimtmečių pasikeitė autoriaus tapybos darbų spalvinė raiška ir kompoziciniai sprendimai, tačiau galima įžvelgti nuoseklumą kūrinių temose ir objektuose: tušti miesto peizažai, architektūros detalės, restauruojami ar apleisti pastatai, nereprezentacinės miesto erdvės, tuščios žaidimų aikštelės ir atrakcionų parkai, miesto ir gamtos susitikimai. Tapybos darbuose beveik nėra žmonių arba jie - pavieniai ir tarsi atsitiktiniai, neįtakojantys miesto, gyvenančio savo gyvenimą.


Jei tapybos darbuose gamta linkusi daiktėti ar brautis į urbanistines erdves, tai fotografijoje ji – bene vienintelė konstanta. Išskirtinis Lietuvos fotografijos kontekste, A. Griškevičius savo fotografinėse serijoje fiksuoja iš anksto kruopščiai suplanuotas ir apgalvotas situacijas, kurių pagrindinis veikėjas – žmogus. Žmogus, neretai virstantis gyvūnu, mitine būtybe, daiktu ar net mutantu. Kartais autorius kritikuodamas šiuolaikinį kūno įvaizdį, nuolatinį, perdėtą jo aukštinimą sąmoningai deformuoja žmogaus kūną arba sukuria jam neįprastą ir nenatūralų kontekstą.

Paroda veiks iki gegužės 2 d. Darbo laikas: antradienį - penktadienį 10 - 18 val., šeštadienį 10 - 17 val.
Daugiau apie parodą: www.siauliugalerija.lt

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired