Atgal
Fotografijų paroda "Vietiniai: Nepaprasta kelionė į Trakų kraštą"

Grafų Umiastovskių rūmai, Trakų g. 2, Vilnius. Parodos rengėjai fotografas Arūnas Baltėnas ir folkloristė Lina Leparskienė.
Fotografijų paroda pasakoja apie fotografo ARŪNO BALTĖNO ir folkloristės LINOS LEPARSKIENĖS lauko tyrimus, kurių metu kaupti Trakų krašto vietinių gyventojų pasakojimai, paveiksluoti jų veidai, namų aplinka, paveldo vietos ir kraštovaizdžiai.

Už kiekvieno peizažo ar interjero slepiasi mokinys ir mokytojas. Mokosi tas, kas tiria ir klauso, o moko vietiniai – tie, kuriems žemė, medžiai, daržai ar daiktai priklauso vien todėl, kad jie kasdien būna šalia jų. Šiandien Trakų krašte rasti vietinių, kurių kelios kartos būtų gyvenusios tose pačiose vietose, jau nelengva. Tam įtakos turėjo žydų netektis bei pokarinė lenkų repatriacija. Po karo čia atsikraustė daug naujakurių iš kitų Lietuvos vietovių, taip pat buvusios Sovietų Sąjungos šalių. Nors žmonių judėjimas ir kaita vyksta nuolatos, tačiau vienas dalykas visada išlieka. Tai kultūrų įvairovė, kuri šiam kraštui labai tinka.Paroda veiks iki vasario 28 d.
Lankymas:
I-V 16.00 -19.00 
VI-VII 13.00 -17.00
Daugiau informacijos telefonu 8 65658394

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired