Atgal
Arūno Švelnos fotografijų paroda Panevėžio fotografijos galerijoje

Nuo 2016 sausio 27 d. iki vasario 14 d. Panevėžio miesto fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11) veiks Arūno Švelnos fotografijų paroda „NE SLAPTI SUSITIKIMAI“. Atidarymas įvyks sausio 27 d., trečiadienį, 17 val. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Arūnas Švelna, fotografuodamas aktus, intuityviai kuria jautrų pasakojimą apie moters kūno grožį ir nė akimirkai neleidžia suabejoti tokio pasirinkimo nuoširdumu. Juodai-balti šviesos ir šešėlių ne slaptų susitikimų įrašai kviečia pasimėgauti akimirka, kuomet saulė, vanduo ir vėjas dailias merginų kūno formas paverčia jau nebe vien tik gražiais vaizdais, o greičiau gerokai plačiau siekiančiomis mintimis apie per amžius nesikeičiantį jaunystės nerimą, akimirkos trapumą, brandos orumą ar tiesiog romantiškai gražią pačios gamtos prigimtį. Tradiciniai estetiniai imperatyvai šiuo atveju vaidina lemiamą vaidmenį, tačiau tai padaryta profesionaliai ir su skoniu. Ir kuo daugiau stebi, tuo labiau norisi grįžti.
 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired