Atgal
Panevėžio fotomenininkų fotografijų paroda „Asmeninės teritorijos“

Maloniai kviečiame į Panevėžio fotomenininkų fotografijų parodos „Asmeninės teritorijos“ atidarymą, kuris įvyks gruodžio 30 d., trečiadienį, 17.00 val., Fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11, Panevėžys).
 
Kūrėjui – asmeninė teritorija – tai, visų pirma, jo kūrybos erdvė: jo aplinka, kūrybos objektai, veiklos tikslai, strategija ir taktika. Parodos pavadinimas „Asmeninės teritorijos“ – tai nuoroda į tam tikrą siekį – paskatinti fotografus ne formaliai papasakoti apie savo asmeninę teritoriją, leisti parodos žiūrovui pabūti jos dalimi ir patenkinti nuolatinį lūkestį – ne pamatyti, o išgyventi kūrinį.

Paroda veiks iki 2016 m. sausio 24 d.


Parodoje dalyvauja: Algimantas Aleksandravičius, Stanislovas Bagdonavičius, Virginijus Benašas, Milda Butkevičiūtė, Orlandas Butkus, Irena Giedraitienė, Evaldas Ivanauskas, Petras Kaupelis, Arturas Milašauskas, Valentinas Pečininas, Stasys Povilaitis, Andrius Repšys, Saulius Saladūnas, Marija Šileikaitė-Čičirkienė, Valdas Šukys, Aivaras Troščenka, Kastytis Vainauskas.
 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired