Atgal
G. Skudžinsko paroda „Tyla“ Vokietijoje

Gruodžio 11 d. (penktadienį) Galerijoje STP (Lange g. 21, Greifsvaldas, Vokietija) atidaroma personalinė Gyčio Skudžinsko paroda „Tyla“.
„2008–2011 metais sukurta G. Skudžinko pinhole fotografijų serija „Tyla“ yra pabrėžtinai nenaratyvinio pobūdžio. Ir tai gali erzinti žiūrovą nerandantį konkrečių objektų fotografijose, negalintį identifikuoti vietų, kuriuose fotografijos sukurtos, nežyminčios laiko kada jos padarytos. Bet lakoniška jų konstrukcija ir koloristika neleidžia likti abejingam. Šioje dviprasmiškoje situacijoje žiurovui tampa nebesvarbūs socialiniai fotografijos aspektai ir jis pasineria į asmeninius abra globalius atvaizdų reikšmės apmastymo aspektus“, – sako Klaus Tiedge, Leica galleri Zingst ir Zingsto fotografijos festivalio direktorius.


Fotografijų ciklo „Tyla“ darbai jau yra rodyti Lietuvoje, Ukrainoje, Rusijoje, Prancūzijoje ir Slovakijoje.

Galerija STP Greifsvalde yra aktyvi Lietuvos ir Rytų Europos fotografijos propoguotoja Vokietijoje, o nuo šių metų į savo pristatomų autorių sąrašus įtraukė ir G. Skudžinsko darbus.

Gytis Skudžinskas dirba vizualiųjų menų, garso meno ir medijų meno srityse. Gimė 1975 m. 1999–2003 m. studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Klaipėdos vizualiojo dizaino katedroje. Nuo 1999 m. dalyvauja grupinėse parodose, o nuo 2001 m. kuravo įvairius vizualaus meno projektus Vakarų Lietuvoje. Nuo 2006 m. Lietuvos fotografų sąjungos narys. 1995–2005 dalyvavo meno akcijų grupės SaliKApalikau (aka ensemble SP) veikloje.
Savo darbuose menininkas naudoja įvairias išraiškos formas – fotografiją, piešimą ir instaliaciją. Pastaruoju metu dažniau renkasi fotografiją – būdą konstruoti vaizdą, kuris ne tik leidžia sukurti meno kūrinį, bet ir sulieti prezentaciją su autentiškos dokumentikos atspalviu.

Paroda veiks iki 2016 m. sausio 29 d.

Parodos atidarymas Galerijoje STP, Greifsvalde gruodžio mėn. 11 d. (penktadienį) 19.00 val.

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired