Atgal
Fotokonkursas "Pasaulis tavo akimis"

Foto Ž. Eidukevičiūtė

Mėgstantiems keliauti ir fotografuoti – asociacijos „NNVBO platforma“ ir organizacijos „Europos namai“ fotokonkursas „Pasaulis tavo akimis“ – puiki galimybė laimėti nuostabią kelionę į vieną iš Afrikos ar Azijos šalių.
2015 –ieji – Europos metai vystymuisi, tad konkurso tikslas – išrinkti fotografijas, lydimas aprašytos istorijos, kurios atskleistų, kaip gyvena ir su kuo susiduria žmonės besivystančiose šalyse. Siųskite fotografijas ir aprašymus toliau išvardintomis ir kitomis su vystomuoju bendradarbiavimu susijusiomis temomis: žmogaus teisės (įskaitant ir socialines bei ekonomines), švietimas, saugumas, maisto sauga, taika ir konfliktai, migracija, lygios moterų ir vyrų teisės, pilietinė visuomenė, urbanizacija, švari ir sveika aplinka, klimato kaita, darbo ir gyvenimo sąlygos.
Konkurse gali dalyvauti visi norintys – tiek mėgėjai, tiek profesionalūs fotografai, kuriems konkurso dieną yra suėję 18 metų ir yra nuolatiniai ar ilgalaikiai Lietuvos gyventojai. Visa informacija apie konkurso taisykles – puslapyje www.pagalba.org.


Pagrindinis konkurso prizas – kelionė į vieną Afrikos ar Azijos šalių, kuri skirta geriau susipažinti su besivystančios valstybės aktualijomis. Visos kelionės išlaidos bus apmokėtos. Antrosios vietos laimėtojui (-ai) bus įteiktas 300 eurų kuponas fototechnikos prekėms įsigyti. O užėmęs trečiąją vietą asmuo gaus pakvietimus dviems į „Gera muzika gyvai“ organizuojamus pasaulio muzikos ir bliuzo koncertus Vilniuje arba Kaune 2015-2016 metų rudenį, žiemą ir pavasarį.

Nugalėtojus rinks speciali komisija sudaryta iš vystomojo bendradarbiavimo ekspertų, žurnalistų ir fotografų. Komisija atrinks fotografijas, atsižvelgdama į jų bei aprašymo originalumą, kūrybingą išpildymą, konkurso tikslo bei sąlygų atitikimą, išpildymo kokybę ir bendrą estetinį bei turinio įspūdį. 

Atrinktos fotografijos bus eksponuojamos įvairiose tarptautinėse parodose užsienyje bei Lietuvoje taip pat viešinamos portale 15min.lt, www.pagalba.org, organizatorių „Facebook“ paskyrose.

Organizatoriai: Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma ir viešoji įstaiga Europos namai. Šis fotografijų konkursas yra  projektų „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ bei „Žiniasklaida vystymuisi (Media4Development)“ dalis.

Projektas „2015 Europos metai vystymuisi: Dalyvauk ir įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ skirtas didinti informuotumą ir šviesti įvairias jaunimo grupes apie Lietuvos ir Europos Sąjungos vystomojo bendradarbiavimo svarbą, tikslus ir aktualijas bei tuo pačiu skatinti Lietuvos visuomenės diskusijas ir dalyvavimą vystomojo bendradarbiavimo politikos įgyvendinime. Projekto įgyvendinimą koordinuoja NNVBO Platforma. Projekto partneriai: VšĮ „Psichikos sveikatos perspektyvos“ (PSP), Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC), Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA), VšĮ „Humana People to People Baltic“ (HPPB), Baltijos labdaros fondas,  Ugdymo plėtotės centras, VšĮ „GM Gyvai“.

Projektas „Žiniasklaida vystymuisi“, kurį Lietuvoje koordinuoja viešoji įstaiga „Europos namai“, vykdomas bendradarbiaujant nevyriausybinėms organizacijoms iš naujųjų ES šalių ir ilgametę patirtį vystomojo bendradarbiavimo srityje turinčiomis organizacijomis iš ES senbuvių. Projektą koordinuoja Estijos nevyriausybinė organizacija Mondo, įgyvendindama jį kartu su  Estijos nacionaline televizija (Estonian Public Broadcasting Company). Projekte taip pat dalyvauja šios organizacijos: PIN (People in Need, Čekija), PMVRO Slovakia (Slovakijos NVVBO platforma), Green Liberty (Latvija), VIKES (Suomijos fondas žiniasklaidai ir vystymuisi) ir BAAG (Britanijos ir Airijos organizacijų Afganistano grupė).

Projektai yra finansuojami Europos Sąjungos ir LR užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis. Projektų turinys nebūtinai atspindi oficialią Europos Sąjungos poziciją. 

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired