Atgal
Arūno Kulikausko fotografijų paroda „Du pasauliai, šiapus ir anapus kasdienybės“

Maloniai kviečiame Jus liepos 15 d. 17 val. į Arūno Kulikausko fotografijų parodos „Du pasauliai, šiapus ir anapus kasdienybės“ atidarymą  Fotografijos galerijoje (Vasario 16-osios g. 11, LT-5300 Panevėžys, Tel. (8~45) 467551).
Paroda veiks iki rugpjūčio 18 d.
Darbo laikas: trečiadienis - sekmadienis, 11 – 18 val.


– Viskas pasaulyje yra paprasta, kol mes nesukomplikuojame.


ARŪNAS KULIKAUSKAS gimė 1959 metais Kaune, Žaliakalnyje.
Baigė J. Naujalio meno mokyklą, po to tuometinį Vilniaus dailės institutą. Kiek padirbęs Lietuvoje, apkeliavęs daug Sovietų Sąjungos vietų, miestų ir kalnų, pasižvalgęs ir Užpoliarėje, ir Sibire, aktyviai dalyvavęs tuometiniame kultūriniame Lietuvos gyvenime bei Sąjūdžio veikloje, Lietuvai atgavus nepriklausomybę, išvyko gyventi į Niujorką. Po ilgų klajonių ir žvalgymosi po pasaulį bei visokių nuotykių, sutikęs ir susipažinęs su daug įdomių ir įžymių žmonių, po 22 metų su šeima vėl grįžo gyventi į Lietuvą. Į kaimą.
Yra surengęs keliolika personalinių fotografijos parodų ir dalyvavęs daugelyje grupinių parodų ir įvairių renginių pasaulyje. Jo darbų yra įvairiose muziejų, galerijų ir asmeninėse kolekcijose. Darbai ir technika yra pristatomi ir keliose knygose JAV.
Pastaruosius 15 metų ten dirbo daugiausia su „Polaroid“ medžiagomis, bet šioje ekspozicijoje rodomi pernai parodoje „ArtVilnius’14“ eksponuoti darbai iš vėliausios serijos, pradėtos fotografuoti paskutiniais metais Niujorke ir tęstos pirmus dvejus metus Lietuvoje. „Gyvenimas mažame kaimelyje arba tarp Dviejų Pasaulių, šiapus ir anapus kasdienybės”: Niujorkas ir Samantonys, kas gi ten įdomaus? Ne juokai.

Arūnas Kulikauskas
akulis2@gmail.com
86 999 5274


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-196-46-127.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired