Atgal
Sigito Baltramaičio fotografijų paroda “Niujorko kaleidoskopas“

Kviečiame į Sigito Baltramaičio fotografijų parodos “Niujorko kaleidoskopas“ atidarymą. Ji vyks liepos 29 d. 18 val. Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje, Pilies g. 40, Vilniuje. Paroda vyks iki rugpjūčio 23 d., atidaryta trečiadieniais-sekmadieniais nuo 11 iki 17 val.

„Reklamos stendai, vitrinų manekenai, savyje paskendę žmonės, bruzdančios gatvės – kasdieniai Niujorko gyvenimo atributai. Daug spalvų, daug triukšmo, daug skubėjimo. Nors ir pragyvenau ten vienus metus, bet taip ir nepritapau prie šio magiško, kerinčio ir kartu varginančio kasdienybės srauto, likau daugiau stebėtojas, laikinas gyventojas. Ir vis dėlto tame mieste praleistas laikas man buvo labai prasmingas, pripildytas kūrybinių ieškojimų, gyvenimo išminties ieškojimų.

Mano fotografijų serija „Niujorko kaleidoskopas“ – bandymas panagrinėti ir pazonduoti, koks tas niujorkietiškas gyvenimas. Pasirinkau naudoti atsitiktinės dvigubos ekspozicijos metodą. Beveik visą laiką su savimi nešiojausi fotoaparatą ir stebėjau viską, kas atsiverdavo prieš mano akis, kasdienius, eilinius Niujorko įvykius, be suplanavimo registravau akį patraukusius vaizdus, ir jie savaip susijungdavo juostelėje į neišskiriamą linijų, dėmių, faktūrų, spalvų rezginį. Kai pasiimdavau išryškintas skaidrių juosteles ir pažvelgdavau į jas pirmą kartą, vaizdų susipynimas visada mane nustebindavo, o kartais apimdavo nusivylimo jausmas, nes atrodė, kad tai tik kažkokia vaizdų kakofonija. Bet pasitaikydavo ir įdomių siurprizų, intriguojančių, jaudinančių gyvenimo sugretinimų, kurie suskambėdavo ir savo spalvų darna, ir kompozicija, ir unikalia gyvenimo interpretacija“.


 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-156-61-117.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired