Atgal
Inesos Nakties fotografijų paroda "Sapnavau (Tavo) Sapną"

Sapnavau (Tavo) Sapną - autorinė fotografinių sapniškų autoportretų paroda.
Šio projekto esmė - tam tikra prasme išgyventi ir pajausti svetimo žmogaus sapną.
Projektas vykdyti pradėtas 2015m. sausio mėnesį - iki šios dienos iš įvairiausių žmonių aktyviai rinkti jų įsimintiniausi ir ryškiausi sapnai. . . 
Iš sukaupto sapnų bagažo išsirinkti 8 labiausiai įkvėpiantys ir patikę sapnai, kurie buvo įgyvendinti kaip sapniški, siurrealistiniai autoportretai.
Parodos metu žiūrovui bus suteikta ne tik galimybė pamatyti šiuos vaizdinius, tačiau ir "pagyventi" tarp svetimų žmonių sapniškų erdvių.

Atidarymas 16.06 18 val. UMI galerija Kalnas (Krivių g. 10, Vilnius)
Paroda vyks 16.06 - 30.06. 2015

Paroda vyks performansų festivalio reFormat metu 19-20-21.06.reFORMAT VILNIUS
Galerija „Kalnas“ Užupio meno inkubatoriuje, Krivių g. 10a, Vilnius.

Performanso festivalis ”reFORMAT VILNIUS” skirtas menininkams ir plačiajai visuomenei. Festivalis sukuria bendrą menininkų, kuratorių, kritikų, kultūros kūrėjų, meno studentų ir klausytojų erdvę, kuri leidžia  apsikeisti patirtimi bei susipažinti su menininkais. „reFORMAT VILNIUS“ yra ne pelno siekianti iniciatyva sukurta ir skirta performanso menui,  2015 m. turinti savo bazę galerijoj „Klanas“. 
Performanso menas kaip forma yra paremtas idėja bei konceptu ir išreikštas vizualiai, įtraukiant kūną kaip organinį elementą į bendrą veiksmą. Menininkas naudoja savo kūną kaip medžiagą ar priemonę  kūrybai, todėl kūnas pats tampa kūriniu. Jo buvimas, emocijos ir veiksmas sudaro pagrindinius meno kūrinio elementus. Performanso menas yra organiška meno forma, kuri pakeitė meno suvokimą nuo statiško – į veiksmą. Performansas neatstovauja ir neapibūdina situacijos, jis pristato idėjas ir sąvokas – paverčia jas patirtimi. Dėmesys skiriamas ne anksčiau sukurtam ir pristatomam kūriniui, tačiau "čia ir dabar". Erdvė ir laikas tarp menininko ir auditorijos yra būtinas performanso menui elementas, nes jis sukuria energijos mainus ir suteikia žiūrovams gyvą patirtį. Lankytojas kviečiamas  geriau susipažinti su kūrinio atsiradimo momentu fiziškai, emociškai ir intelektualiai. Žiūrovas kviečiamas analizuoti esamus fenomenus gyvenime ir visuomenėje.
 
Trijų dienų festivalio programa:

2015 06 19  KULTŪROS NAKTIS
19:00 – 01:00 „Kontūrai” – kūrybinės dirbtuvės su Mykole Ganusauskaite.
Kūrybinėse dirbtuvėse  Kontūrai" iš autentiškų žmonių siluetų sukursime meno kūrinį. Kontūrai persipins, sudarydami įvairias, netikėtas kombinacijas ir sukurs „Kultūros nakties” 2015 dalyvių minios spalvotą linijinį piešinį.
20:00 – 02:00 Festivalio atidarymas, performansų vakaras.

2015 06 20 
17:00 – 18:00 Garso kūrybinės dirbtuvės su Louise Vind Nielsen(DE/DK ) http://www.uglydots.dk/ visi kviečiami išbandyti save dirbant su garsu, naudojant balsą, įvairius menininkės sukurtus instrumentus, bei  efektus.
Louise Vind Nielsen .Gimė 1984, Danija.Gyvena ir dirba Gängeviertel, Hamburgas, Vokietija.
www.thetemporaryradio.org, www.uglydots.dk. Studijos: 2011 – 2012 Hochschule für Bildende Künste, Hamburgas, Vokietija. Prof Michaela Melián. 2008 – 2013 Det Jyske Kunstakademi
18:00 – 23:00 performansų vakaras.

2015 06 21
16:00 – 18:00 Diskusija su menininkais.
Dalyvauja:
Tue Brisson Mosich (DK) and Exekrator, http://www.exekrator.com/
Rait Rosin (EE), www.pragmatist.ee
Joana Gelažytė (NO/LT), www.joanagelazyte.com
Mykolė Ganusauskaitė (LT/FR/DK), www.mykole.com
Marija Griniuk (LT/DK), www.griniuk.nu
Redas Diržys (LT), http://www.ndg.lt/information-centre/artists/dir%C5%BEys-redas.aspx
 Louise Vind Nielsen (DE/DK), , www.uglydots.dk
BBB Johannes Deimling (NO), www.bbbjohannesdeimling.de/
Vilda Kvist (SE), www.vildakvist.com
Henri Hutt (EE), https://henrihytt.wordpress.com/, https://henrihytt.wordpress.com/2014/04/15/s-e-a-r-c-h-i-n-g-f-o-r-t-h-e-p-e-r-f-e-c-t-m-o-m-e-n-t/
Hans Christian van Nijkerk (NO), http://www.kerkart.com/
Magnus Logi Kristinsson  (FIN), http://digitalive.org/artists/magnus-logi-kristinsson-iceland.html, https://vimeo.com/36956510
Hiroko Tsuchimoto (SE/JP), http://hirokotsuchimoto.info/
Kaia Otstak (EE), http://www.saatchiart.com/kaia-otstak
Valdis Laurens -Šteingolds (LT), 
Konstantinas Navasaitis (LT), 
Tatjana Symon (LT), 
Kęstutis Krikščiūnas (LT), 
Aistė Česnavičiūtė (LT), 
Inesa Naktis (LT) ttps://www.facebook.com/inesa.naktis
2015 m. festivalio partneriai yra Det Jyske Kunstakademi (DK), Užantis (LT), UMI (LT), Meno vadybos platforma ARTHESIS (LT).

 
Kitos naujienos
SELECT count(*) FROM am_stat_ip WHERE ip='ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com' AND year_='2018' and month_=3
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired

Warning: mysql_result(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/vwww/www.photography.lt/data/db_sql/db_mysql.php on line 74
INSERT INTO am_stat_ip (ip, country,visits, hits, year_, month_) VALUES ('ec2-54-166-152-187.compute-1.amazonaws.com','com', '1', '1', 2018, 3)
Table 'am_stat_ip' is marked as crashed and should be repaired